Ana sayfa Sosyal Medya Kerem Bürsin sette ama Sen Çal Kapımı setinde değil! Başka sürpriz geliyor!

Kerem Bürsin sette ama Sen Çal Kapımı setinde değil! Başka sürpriz geliyor!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Geçtiğimiz yaz ekranlara gelmeye başlayan Sen Çal Kapımı dizisiyle birlikte sosyal medyanın gündeminden düşmeyen isimlerden bir tanesi de Kerem Bürsin oldu. Oyuncu, Hande Erçel ile başrolünde oynadığı diziyle anılıyor sürekli. Sosyal medyada takipçi sayısını da her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Fox TV’de yayınlanan dizide oynadığı Serkan Bolat karakteriyle çok sevilen oyuncu, Hande Erçel ile ekran uyumunu da yakaladı.

İkilinin Eda ve Serkan olarak yer aldıkları dizi, Nisan ortasında sezon arası vermişti. Çekimleri yeniden başlayan Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisi, 9 Haziran’da yeniden ekranda olacak.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in sezon arasında Maldivler’de tatil yapmaları ve beraberliklerinin de ortaya çıkmasıyla magazinin gündeminden de düşmedikleri bir süreç yaşanıyor.

Bürsin, yeniden başlayan çekimler nedeniyle şu aralar yoğun ama izleyenlere bir sürprizi daha var! Oyuncu, geçtiğimiz dönemde Lipton’un reklamlarında yer almıştı.

Firma ile yeni bir reklam anlaşması daha yapan oyuncunun bir başka reklam filmi için kamera karşısına geçtiği de instagram paylaşımıyla ortaya çıktı…