Kıracağım o aynanı! Gelinim Mutfakta 149. Bölüm

11 Ekim 2018 Perşembe, 18:17
Kıracağım o aynanı! Gelinim Mutfakta 149. Bölüm

Gelinim Mutfakta 149. Bölümde Başak ve Emel sert bir tartışma yaşadılar! Videodan tüm detayları izleyebilirsiniz…

Emel, yemeğini pişmeye bıraktıktan sonra aynasının karşısına geçerek kendisine çeki düzen vermeye başladı. Bu ana ilk tepki Yasemin ve Ezgi’den geldi. Yasemin, “Bıkmadın mı aynaya bakmaktan ya!” diye tepkisini dile getirirken, en büyük tepkiyi Başak gösterdi. Emel, “Yemin ederim kıracağım o aynanı! Artık yeter!” diye sert çıkış yapana Başak’a “O bana ait! Böyle bir şey yapamazsın!” diye karşılık verdi. Başak bunun üzerine “Ben, böyle saçmalıktan hoşlanmıyorum! Burası güzellik yarışması değil!” diye karşılık verdi. Aralarındaki pankart yırtma ile başlayan tartışma Başak’ın, Emel’in aynasını elinin tersiyle devirmesi ile gerginliğin yükselerek devam etmesine neden oldu!Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.
fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için