SON DAKİKA
26 Ocak 2023 17:49

SON HABERLER

Kırık Hayatlar güzel çıkış yaptı, Kanal D’nin gündüz kuşağı daha etkili!

Kanal D’nin gündüz kuşağı yeni sezonda da iddialı! Özellikle de Kırık Hayatlar isimli yeni günlük dizi birçok izleyici tarafından beğenildi. Hafta içi saat 11.00’de ekrana gelmekte olan dizinin Eylül ayı itibariyle daha da çok ilgi çekmesi bekleniyor.

Yayınladığı diziler, programlar, filmler ve yaptığı özel yayınlar ile izleyicinin tercihi olan Kanal D, gündüz kuşağında yeni sezonda da fark yaratıyor. Dramadan reality showlara kadar farklı yelpazede içerikleri sabahın erken saatlerinden itibaren ekrana getiren Kanal D, izleyiciden yine tam not alacak.

Kanal D’nin, gündeme ve hayata dair konuların ele alındığı, Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yorumlarıyla dikkat çeken programı ‘Neler Oluyor Hayatta’ ile başlayan gündüz kuşağı, aşk ve intikamın iç içe olduğu dizi ‘Kırık Hayatlar’ ile devam ediyor.

Sunuculuğunu Demet Akalın’ın yaptığı ekranların en çok ses getiren yarışması ‘Gelinim Mutfakta’, özellikle kadın izleyiciyi ekrana kilitliyor. Ardından deneyimli haberci Ece Üner’in çaresizlere derman olduğu, konuşulmayan olayları masaya yatırdığı “Ece Üner ile Susma” izleyici ile buluşuyor.

Kanal D, izleyicinin güvendiği ekran yüzleri ile yeni sezonda da ekrana damgasını bulacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler