SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 08:26

SON HABERLER

Kıvanç Tatlıtuğ nerede eşi Başak Dizer orada!

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Aşıklar Bayramı filminin çekimleri için bulunduğu Mardin’de film setinden ara buldukça şehri keşfe çıkıyor.

2016 yılında stil danışmanı Başak Dizer ile evlenen Kıvanç Tatlıtuğ’u eşi Başak Dizer de bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Başak Dizer arkadaşlarıyla birlikte sık sık İstanbul’dan eşinin yanına giderek ünlü oyuncuya eşlik ediyor. Aşıklar Bayramı filminin Kars’daki çekimlerinde de oyuncuyu yalnız bırakmayan Başak Dizer bu defa Mardin’e gitti.

Arkadaşlarıyla birlikte şehri gezen çift o anlara ait fotoğraflarını da instagram hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Eşinin fotoğrafını çekip kalp emojisiyle paylaşan Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını mest etti.

Şehri el ele gezen ünlü çift, Mardin’de de romantik anlar yaşadı. Elinde fotoğraf makinesi ve boynuna taktığı doğu yöresine özgü puşisiyle dikkatleri çeken Kıvanç Tatlıtuğ’un Mardin tarzı çok konuşulacağa benziyor.

Yakışıklı oyuncunun Aşıklar Bayramı filmini hayranları dört gözle bekliyor. Özcan Alper’in yönettiği filmde Tatlıtuğ’a usta oyuncu Settar Tanrıöğen ile Yasemin Allen eşlik ediyor. Dram türünde ki Aşıklar Bayramı’nda bir baba oğulun hikayesi beyaz perdeye taşınacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler