Kıvılcım Ural adeta çıldırdı; ‘sizi sevmiyoruz’!

10 Eylül 2018 Pazartesi, 10:24
Kıvılcım Ural adeta çıldırdı; ‘sizi sevmiyoruz’!

Uçankuş’ta yer alan habere göre Kıvılcım Ural’ın gazetecilere “sizi sevmiyoruz” çıkışında bulundu.

Herkesi şaşırtan o anlarda, Ural’ın gergin olduğu da gözlendi.

Galata’da bir mekanda görüntülenen çiftin tartıştığı iddia edildi.

Mekan çıkışı gazeteciler tarafından görüntülen çifte, “tartışma mı oldu?” sorusu yöneltilince Kıvılcım Ural adeta çıldırdı.

Bir hayli gergin görünen Ural, “İstemiyorum. Sizi sevmiyorum gecenin bu saatinde çekmenizi de istemiyorum. Kötü şeyler yazıyorsunuz bu yüzden sizden hoşnut değiliz” sözlerini sarfetti.

Kıvılcım Ural kimdir?

Kıvılcım Ural 30 Mart 1992’de dünyaya geldi. Babası Fikret Ural ve Ablası Gözde Ural ailenin diğer üyeleri gibi sanatçıdırlar.Aile 19 Ağustos 1999 İstanbul Depremi’nden sonra İzmir’e taşınmaya karar verdi. Kıvılcım Ural; İzmir’de Güzel Sanatlar Lisesi okuduktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık okudu.İzmir’de çeşitli Rock ve Punk grupları kurdu ve ilk bestelerini bu dönemde yazmaya, tasarlamaya başladı. Henüz basmadığı iki kitabı ve şiir fanzini vardır.

2007 yılında İstanbul’a temelli taşınan aile Nişantaşı’na yerleştikten sonra Kıvılcım Ural solo albüm çalışmalarına başladı. Bu esnada fotoğrafçılık ve oyunculuk ile ilgilendi. Tüm söz ve müzikler kendisine ait olan, aranjörlüğünü ise Serkan Ferat’ın üstlendiği Rüya Raporları Albümü akustik olarak kayıt edildi ve 12 Kasım 2013’te yayınlandı.Kendi çaba ve imkanları ile, İstanbul’da çeşitli Mekanlarda TV ve Radyolar’da performanslar yaptı. Performans grubu albümün aksine konserlerde, daha dinamik ve daha çok sesli bir gösteri sergiledi.

İlk olarak İzmir’de tanıştığı Türk Rock Grubu Duman’ın Elleri Ellerime şarkısının klibinde rol aldı. Sonrasında Amerikalı Yönetmen Bessy Tangled’in Tolarence ve Yeşilçam’ın sevilen oyuncularından A.Fuat Onan’ın hayat hikayesinden bir bölümün anlatıldığı ‘Mutlucu’ gibi sanat filmlerinde başrol oynadı. Kreş Grubunun Gül Açan Dudaklar ve Bilge Kosebalaban’ın ‘Yalandan’ şarkıların da klip yüzü oldu. Melis Birkan ve Muhammer Uzuner’in başrollerini oynadığı ‘Saklı Kalan’ dizisinde ‘ Hippie Müzisyen Kız’ı canlandırdı. Sonrasında Gülse Birsel önderliğinde Yalan Dünya dizisine ‘Gezegenler ile konuşan kız, Ayşe’ ismi ile dahil oldu.

kıvılcım ural haberleri için