SON DAKİKA
29 Ocak 2023 05:51

SON HABERLER

Kuruluş Osman sadece Türkiye’de mi reytingleri zıplatıyor? Bir ülke daha var!

ATV ekranındaki ikinci sezonunda da büyük ilgi gören ve çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olarak reytinglerde zirvede yer alan ‘Kuruluş Osman’, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da ilgiyle takip ediliyor.

Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonu da başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Türkiye’de çarşamba akşamları yayınlanan dizi, Sadakatsiz isimli Kanal D yapımı ile rekabet halinde. İki dizinin birincilik yarışında büyük bir çekişme olduğunu görüyoruz.

Dünyanın birçok farklı coğrafyasında izlenen ‘Kuruluş Osman’, Arnavutluk’un en çok izlenen dizi oldu. İkinci sezon yayınına ülkenin önde gelen kanalı TV KLAN’da ‘Osmani’ ismiyle başlayan ve haftanın iki günü prime time’da ekrana gelen ‘Kuruluş Osman’, bölüm başına ortalama yüzde 40 izlenme oranıyla reytinglerde birinci sırada alıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler