SON DAKİKA
29 Ocak 2023 11:23

SON HABERLER

Kuruluş Osman’ın Selcan Hatun’u Didem Balçın, hamile olduğunu instagram’dan böyle duyurdu…

Televizyongazetesi.com/Detay – Mayıs ayında bir yıldır beraber olduğu sevgilisi avukat Can Aydın ile evlenen oyuncu Didem Balçın, bebek bekliyor. Balçın, güzel haberi instagram sayfasından tüm dostları, sevenleri ve hayranları ile paylaştı. Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından şu sıralar Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun’u oynayan Didem Balçın, aylar önce verdiği bir pozu paylaşarak hamile olduğunun müjdesini verdi.

Didem Balçın, dönem dizisi Kuruluş Osman’da rol alırken gelen bu sevindirici haberin ardından heyecanını hayranları ile paylaşırken, eşi ile uzun zaman önce verdiği fotoğrafa atıfta bulundu.

Aylar önce farkında bile olmadan elinde tuttuğu ‘Mom’ (anne) yazılı bir maske tutan oyuncu, o günün çok özel bir gün olduğunu ve farkında bile olmadan çekildiği bu fotoğrafın şimdi yerini bulduğunu ifade ediyor.

“Şimdi huzurla ve sağlıkla gel minik melek” yorumunu yapan oyuncu, bebeğine sesleniyor sözlerinde.

Didem Balçın, takipçilerinden de “Dualarınızı esirgemeyin” isteğinde bulunuyor.

Nazar boncukları koyduğu paylaşımını aşağıda görebilirsiniz…

Henüz farkında bile değilken ama çok istiyorken çekilmiştik bu fotoyu🥰 Çok özel ve güzel bir gündü. Huzur doluydu. Şimdi huzurla ve sağlıkla gel minik melek. Baban , ben ve birrrr sürü kişi seni heyecanla bekliyor. Dileğimiz isteyen herkese nasip etsin Allah bu güzel duyguyu. Mutlu ve sağlıklı günler olsun hepimize. Dualarınızı eksik etmeyin , arada yollayın bize😍🧿🙏🧿

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler