Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuzey Yıldızı dizisinde ünlü yarışma programına çok ilginç gönderme!

Kuzey Yıldızı dizisinde ünlü yarışma programına çok ilginç gönderme!

tarafından ker_def

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 52. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in kızıyla evlendiği için Emin’e sert tepki gösterdiği tanıtımda Emine’nin Kuzey ile Yıldız’ın evinde yaptığı değişiklikler dikkat çekiyor. “Eşim Var Benzerim Yok” yarışmasına katılan çiftlerin eğlenceli halleri seyircilerin yüzünü güldürürken, Kuzey’in balayı fikri heyecan uyandırıyor.

Güncel konularla ilgili zaman zaman eleştirilerin de yer aldığı dizide, ayrıca İlker Ayrık’ın uzun süredir ekranda yer alan Yaparsın Aşkım isimli yarışma programının bir taklidinin de yer aldığına 52. yeni bölümde şahit olacaksınız. Dizinin eğlenceli bu bölümünde “Eşim Var Benzerim Yok” yarışmasının görüntüleri de izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

Kuzey Yıldızı dizisinde ünlü yarışma programına çok ilginç gönderme! 7

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Kuzey Yıldızı dizisinin 52.bölümünden 2. fragman:

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 51. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yıldız’ın geçirdiği küçük kaza, Kuzey ve Yıldız’a korku dolu anlar yaşattı. Kuzey, bir daha aynı korkuyu yaşamamak ve Yıldız ile bebeğini korumak için aldığı tedbirleri iki katına çıkardı. Yıldız’ın hamilelik sürecini risksiz ve güvenilir bir şekilde geçirmesini isteyen Kuzey’e ek olarak annesi Emine de güvenlik önlemlerini devreye soktu. Sıkı önlemler alan Emine, sadece Yıldız’a değil Kuzey’e de zor anlar yaşattı.

Kuzey ve Yıldız’ın hayatında bir sürpriz gelişme daha yaşandı. Restoranın yeni sahibi olarak gelen Halil İbrahim, Kuzey ve Yıldız’ı şaşırttı. Bahar’dan hiçbir belge olmadan restoranı satın alan Yıldız, Halil İbrahim’in belgelerini görünce büyük bir şok yaşadı. Restoranı kaybetme tehlikesiyle korku yaşayan Kuzey ve Yıldız’a, Halil İbrahim ortaklık teklif etti. Restoranı kaybetmek istemeyen Kuzey ve Yıldız, sonunda teklifi kabul etti. Restoran Halil İbrahim’in de etkisiyle değişim yaşarken eğlenceli anlar yaşandı. Tüm bu olanların ardından finalde Kuzey’e asıl büyük sürpriz ise Mine’den geldi. Restorana gelen Mine, Emin ile evlendiklerini açıkladı.