SON DAKİKA
4 Aralık 2022 11:10

SON HABERLER

Ramo dizisinde iki önemli gelişme var!

Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 33. bölümünde Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul’un patronu olmak. Patronların ise tek amacı vardır; Ramo’ya diz çöktürmek. Oyuna yeni giren Şerif’in her hamlesi Ramo’yu biraz daha zora sokuyordur. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır.

Ramo, bir yandan Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye çalışacak, diğer yandan da Mazhar’ın yerine geçebilmek için Yıldırım’ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır. Yapacağı en küçük yanlış ailesinin yok olmasına neden olacağından, attığı her adıma dikkat etmek zorundadır.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç ikilisini başrolde buluşturan dizinin heyecan dolu yeni bölümünde yeni bir gelişme daha olacak. Dizide Ramo’nun yeni hedefi belli oluyor. Artık Ramo, İstanbul’un yeni patronu olmak istiyor.

Ayrıca dizide bir başka gelişme daha var. Kurtlar Vadisi dizisinin Kılıç’ı Atilla Olgaç da bir bölümlük konuk oyuncu olarak Ramo dizisinde yerini alacak. İşte Ramo’nun 33. bölüm fragmanı:

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler