Ana sayfa Dizi Fragmanları Magarsus dizisi 6. bölümü herkes için ağır sonuçları olacak bir yolculuk!

Magarsus dizisi 6. bölümü herkes için ağır sonuçları olacak bir yolculuk!

tarafından ker_def

Narenciye Birliği’ndeki yeni dönemle birlikte Tansu, Erdem’in yasak ve baskılarına karşı Kurak Tarım’ı korumaya çalışırken, Beton ve Turgut; yüzleşme, macera ve beklenmedik olaylarla dolu ve herkes için ağır sonuçları olacak bir yolculuğa çıkarlar.

Adana’daki aynı isimli antik kentten ismini alan Magarsus dizisinin 6. yeni bölümü de yine izleyicileri büyüledi. Perşembe akşamları her yeni bölümü merakla bekleyenler hem oyunculuk performanslarına hayran hem de dizinin hikayesinin çok başarılı şekilde ilerlediğini düşünüyor.

Yeni bölümleri merakla beklenen Magarsus’da Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul ve Merve Dizdar başrolleri paylaşırken, genç oyunculara usta oyuncu Ercan Kesal da eşlik etti. Ercan Kesal’ın Kurak Tarım’ın kurucusu Sarıbahçe’deki tüm narenciye ticaretini elinde tutan Halil Kurak’ı canlandırdığı Magarsus’da Berkay Ateş, Halil Kurak’ın yeğeni, aynı zamanda sağ kolu Beton’u, Çağlar Ertuğrul ise fevri ve öfkeli oğlu Turgut’u canlandırıyor.

Merve Dizdar ise Halil Kurak’ın Amerika’da eğitim alıp, Kurak Tarımı modern ve kurumsal bir yapıya çevirmek isteğiyle Sarıbahçe’ye dönen kızı Tansu’yu canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Burcu Gölgedar, Cem Bender, Mehmet Bozdoğan, Sümeyye Aydoğan, Menderes Samancılar, Uğur Uzunel, Kayhan Açıkgöz, Sezer Arıçay, Sekvan Serinkaya, Emel Atıcı ve Murat Baykan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut, yapımcılığını Yamaç Okur ve Serkan Çakarer’in üstlendiği dizinin senaryosunu ise yönetmen Yunus Ozan Korkut ile birlikte Mustafa Yürüktümen kaleme aldı.

Magarsus, yeni bölümleriyle her Perşembe 19.00’da BluTV’de…