Ana sayfa Dizi Fragmanları Magarsus dizisinin 7. bölümü büyük bir hesaplaşma sunuyor!

Magarsus dizisinin 7. bölümü büyük bir hesaplaşma sunuyor!

tarafından ker_def

BluTV’nin orijinal dizisi Magarsus, 7’inci bölümü 14 Eylül Perşembe akşamı izleyicilerle buluştu. Hikayesi ile büyük dikkat çeken ve başarılı oyunculuk performansları ile sosyal medyada övgü üstüne övgü alan dizide hesaplaşma vakti geldi.

Turgut, kendini Damla’ya affettirmek için Fethi’ye karşı gemileri yakmaya kararlıdır. Tansu ve Beton, Erdem’in hamlelerine karşı Kurak Tarım’ı ayakta tutabilmek için şartlı olarak bir anlaşmaya varırlar.

Fakat bu anlaşma ile Turgut’un kararı Sarıbahçe’deki tüm dengeleri bozacak, hesaplaşma vaktini getirecek ve herkesi kaçınılmaz sona götürecektir.

Yeni bölümleri merakla beklenen Magarsus’da Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul ve Merve Dizdar başrolleri paylaşıyor.

Genç oyunculara usta isimlerden Ercan Kesal da eşlik etti.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Burcu Gölgedar, Cem Bender, Mehmet Bozdoğan, Sümeyye Aydoğan, Menderes Samancılar, Uğur Uzunel, Kayhan Açıkgöz, Sezer Arıçay, Sekvan Serinkaya, Emel Atıcı ve Murat Baykan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut, yapımcılığını Yamaç Okur ve Serkan Çakarer’in üstlendiği dizinin senaryosunu ise yönetmen Yunus Ozan Korkut ile birlikte Mustafa Yürüktümen kaleme aldı.

Magarsus, yeni bölümleriyle her Perşembe 19.00’da BluTV’de…