SON DAKİKA
7 Aralık 2022 03:01

SON HABERLER

Maraşlı dizi setinde nasıl güzel manzara bu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında izleyicilerle Pazartesi akşamları buluşan Maraşlı dizisinde bugüne kadar 6 bölüm yayınlandı. İddialı dizinin reytingleri de yükselmeye devam ediyor. Burak Deniz ve Alina Boz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin, hikayesi de her geçen hafta izleyicileri daha da çok kendisine çekiyor.

Maraşlı ile Mahur’un aşkının başlamasını sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler, geçen hafta Mahur’un masum öpücüğü ile keyiflenmişti. Dizinin setinden de iyi geri dönüşler ve yükselen reytinglerin getirdiği bir mutluluk havası var.

Bu havanın yansımasını Burak Deniz’in doğum günü paylaşımında görebilirsiniz. 17 Şubat 1991 doğumlu olan Deniz, 30. yaşını arkadaşları ile birlikte sette kutladı.

Set ekibi ile selfi çeken Burak Deniz aslında Maraşlı dizisinin setinde nasıl bir hava olduğunu, ekibin ne durumda olduğunu da özetledi. Dizinin tüm ekibi hem yoğun tempoda hem de mutlu bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Burak Deniz de mesajında dizideki ekip arkadaşlarına dikkati çekerek şöyle yazdı:

“Şu ekibe bak:)) Arkada büyük işbirliği var derken şaka yapmıyordum. O kadar mutlu ettiler ki! İyi ki varsınız, iyi ki yollarımız kesişmiş pek güzel pek sevgili @marasli ailesi.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler