Ana sayfa Dizi Fragmanları Masumlar Apartmanı dizisi ani ayrılıktan sonra sarsıcı bir ikinci sezon açılışı yapacak!

Masumlar Apartmanı dizisi ani ayrılıktan sonra sarsıcı bir ikinci sezon açılışı yapacak!

tarafından ker_def

Geçen sezon büyük başarılar kazanan Masumlar Apartmanı dizisi, ikinci sezon için artık saatleri sayıyor… Dizi yeni sezon ilk bölümü ile birlikte 14 Eylül Salı akşamı saat 20.00’da TRT1 ekranında hayranları ile buluşacak.

İnci karakterinin hikayeye veda etmesi ile birlikte Farah Zeynep Abdullah’ın ikinci sezonda olmayacağı ortaya çıkmıştı. Ancak oyuncunun yerini bir başka güzel dolduracak. Melisa Şenolsun, yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna katıldı.

Geçen sezon nefes kesen finaliyle çok konuşulan dizinin bu haftaki bölümünde heyecan bir an olsun durmuyor. Dizinin yeni bölümü sarsıcı bir değişim ile başlayacak. İnci karakterinin ölümünden sonra çok duygusal sahneler izleyicileri bekliyor. Peki neler olacak? İşte tüm detaylar:

Masumlar Apartmanı dizisi ani ayrılıktan sonra sarsıcı bir ikinci sezon açılışı yapacak! 8

İnci’nin ölümünün ardından geçen zamanda kimsenin hayatın yeni zorluklarıyla mücadele edecek hali kalmamıştır. Memduh ve Ege birbirlerine ve apartmandakilere destek olmaya çalışırken, Han’ın hastaneden çıktıktan sonra kendini eski hayatına tamamen kapatması Safiye başta olmak üzere herkesi etkiler. Artık evdeki sorunlar içinden çıkılmaz bir hal almıştır.

Han’ın durumu, Naci’nin hastalığı Safiye’nin takıntılarını çok daha ileri bir safhaya taşır. Gülben, her zamanki gibi ailesinin yanında olmak için kendi mutluluğundan vazgeçer.

Masumlar Apartmanı dizisi ani ayrılıktan sonra sarsıcı bir ikinci sezon açılışı yapacak! 9

Hikmet ise ilerleyen hastalığının etkilerini yaşarken unutkanlığı sebebiyle herkese zor anlar yaşatmaya devam eder. Sonunda bu duruma dayanamayan Neriman ipleri eline alır ve bir adım atar. Ancak apartmana gelen beklenmedik bir misafir işin seyrini değiştirecektir.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı” yeni sezonuyla 14 Eylül Salı günü saat 20.00’de TRT 1’de.