Ana sayfa Dizi Haberleri Masumlar Apartmanı dizisi için iki büyük tehdit var!

Masumlar Apartmanı dizisi için iki büyük tehdit var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Özel Analiz – TRT1 ekranlarında salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam eden Masumlar Apartmanı dizisi, ikinci sezon ile yoluna devam ediyor. Dizinin yeni bölümleri ilgi ile izlenirken, sosyal medyada da güçlü bir etkileşim dalgası yaşanıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin sıkı takipçileri yeni sezon ile ilgili eleştirilerini artırmaya başladı… Dizinin artık kendisini tekrar etmekte olduğu duygusu hızla yayılıyor.. Psikolojik derinlikli sahneler ile yapımın bu sezonu geçiremeyeceğini ve yenilikler yapılması gerektiğini belirten dizi hayranları, senaristlere uyarılarda bulundu.

Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar rollerindeki başarılarla takdir edilmeye devam ediliyor. Melisa Şenolsun da ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın yerine hikayeye dahil oldu… Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterinin yerinin ise henüz doldurulamadığı görülüyor… İlerleyen bölümlerde hikayede büyük değişimler bekleyen izleyicilerin eleştirileri artarsa dizi için büyük bir sıkıntı meydana gelecek.

Masumlar Apartmanı dizisi için iki büyük tehlike var. Bunlardan birisi izleyicinin tatmin olma durumunun düşmeye başlaması ve eleştirilerin artması. İkinci büyük tehlike ise Fox TV ekranında yayınlanmaya başlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin güçlü bir hikaye ile gelmesi.

Masumlar Apartmanı dizisi kadın izleyicilerin daha yoğun ilgi gösterdiği bir yapım. Evlilik Hakkında Her Şey de yine aynı gruba hitap ediyor. Fox TV dizisi ilk bölümü ile iyi başlangıç yaptı. Hikaye beğenildi…

Masumlar Apartmanı dizisi için iki büyük tehdit var! 7

Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk’un başrollerinde yer aldığı dizinin oyunculuk performansları da çok iyiydi. Evlilikler ve boşanma üzerine güçlü bir hikaye ile gelen dizinin gördüğü ilgi önümüzdeki haftalarda artacaktır.

Şayet Masumlar Apartmanı dizisi kendisini tekrar etmeye ve izleyicileri rahatsız etmeye başlar ise bu durum en çok Evlilik Hakkında Her Şey’e yarayacaktır.