Ana sayfa Sosyal Medya Masumlar Apartmanı, Tansel Öngel’in hayalini gerçekleştirdi!

Masumlar Apartmanı, Tansel Öngel’in hayalini gerçekleştirdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı isimli TRT1 dizisinde başrollerden rol çalan bir isim… Başarılı performansı ile göz dolduran oyuncu, son dönemde dizi setlerini saran koronavirüs konusunda aldığı önlemleri anlattı.

Oyuncu, mümkün olduğunca dikkat etmeye çalıştığını belirtti ve hem kendi durumunu hem de setteki durumu şu sözlerle anlattı: “Mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum. Benim kendimce yöntemlerim var. Doğal yöntemler kullanıyorum. Kekik çayı içiyorum. Ben atlattığım için çok büyük bir tehlikem yok. Ben Masumlar Apartmanı’na girmeden önce atlatmıştım. Mümkün mertebe herkes temizliğine, hijyenine dikkat etmeye çalışıyor. Bizim başımıza şu ana kadar öyle bir şey gelmedi. Bundan sonra da gelmesini istemiyorum.”

2022 yılından dileklerini de sıralayan oyuncu, pandemi nedeniyle kaybedilen zamana dikkat çekti. Tansel Öngel, “Bir an önce bu pandemi denilen şeyin bitmesini, bu salgının artık tedavisinin bulunmasını istiyorum. Geçirdiğim süreçte doğru sorular sormamız gerekiyor” diye konuştu.

Pandemi sürecinde ozon tabakasındaki deliğin kapandığını ve İstanbul boğazından yunusların geçtiğini hatırlatan Tansel Öngel, “Demek ki bizim başka sorular sormamız” gerekiyor diyerek de pandeminin olumlu yansımalarına dikkat çekti.

“Çok sevdiğim bir dizide olmak istiyordum” diyerek Masumlar Apartmanı öncesinde böyle bir projeyi hayal ettiğini belirten Tansel Öngel, bunun mutluluğunu yaşıyor.

Yarışma programı da istediğini belirten oyuncu, Maske Kimsin Sen isimli Fox TV yarışmasıyla bu amacını da gerçekleştirdiğini ifade etti.

Kişisel bir kaygı taşımadığından bahseden oyuncu, “Ülke olarak ve dünya olarak galiba bir takım soruları değiştirmemiz lazım” ifadesini kullandı.