Meleklerin Aşkı dizisinde Berkay Hardal ve Gülper Özdemir şovu başlıyor!

29 Haziran 2018 Cuma, 14:18
Meleklerin Aşkı dizisinde Berkay Hardal ve Gülper Özdemir şovu başlıyor!
Show TV ekranlarında yeni bir yaz dizisi başlıyor.

Meleklerin Aşkı dizisinde başrollerde iddialı isimler var.

Oya Başar’ın yanı sıra genç oyunculardan Berkay Hardal ve Gülper Özdemir, dizinin sürükleyici isimleri arasında…

Show TV’nin 5 Temmuz Perşembe akşamı ekran yolculuğuna başlayacak yeni dizisi “Meleklerin Aşkı”ndan bir tanıtım daha geldi.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen ve senarist koltuğuna başarılı projelerin mimarı Ersoy Güler’in oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

Dizinin 1. bölümünden 3. fragman yayınlandı:

“ÖNCE HOŞLANIRSIN, SONRA AŞIK OLURSUN!”

Tanıtımlarıyla şimdiden adından söz ettiren Meleklerin Aşkı’nın birinci bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yağmur (Berkay Hardal), Melek’ten (Gülper Ödemir) hoşlandığını itiraf ederken, Rukiye’nin (Oya Başar) alevler içinde kaldığı anlar heyecanı yükseltiyor. Melek’in Yağmur’a, “Kendi canını tehlikeye atıp, onca alevin ve dumanın içine dalıp önce annemin sonra da benim canımı kurtardın!” sözleri dikkat çekerken, Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) yaktığı ağıt eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Melek’in arkadaşının Yağmur’a hayran kaldığı, Rukiye ile Melek’in karşı karşıya geldiği tanıtımda Yağmur, Çekilmezlerin evine bakıcı olarak giriyor.

MELEKLERİN AŞKI DİZİSİ VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Meleklerin Aşkı, 5 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

 

meleklerin aşkı haberleri için