Ana sayfa Sosyal Medya Melis Sezen tüyoyu verdi Sadakatsiz’de ortalık iyice karışıyor!..

Melis Sezen tüyoyu verdi Sadakatsiz’de ortalık iyice karışıyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde durulan sular tekrar hareketleneceğe benziyor.

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği dizinin reytinglerinde son zamanlarda bir takım düşüşler yaşandı. Diziye yeni sezonda hikayeye farklı bir soluk getirmesi amacıyla ‘Aras’ karakteriyle Berkay Ateş katılmıştı. Oyuncunun hikayedeki görevi son buldu ve geçtiğimiz bölümlerde yurt dışına giderek diziden ayrıldı.

Bundan sonra hikayenin nasıl bir yol alacağı beklenirken geçtiğimiz çarşamba akşamı Sadakatsiz’in yeni bölümünün ekranlara olmayacağı açıklandı buna gerekçe olarak da, dizinin senaristi Dilara Pamuk’un sağlık problemleri gösterildi.

Sadakatsiz dizisi önümüzdeki çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Dizide ‘Derin’ karakterini canlandıran Melis Sezen instagram hesabından yeni bölümün fragmanını paylaşarak; ‘Bu bölüm çok bomba benden söylemesi. Bu defa ortalık çok karışacak’ notunu düştü.

Melis Sezen tüyoyu verdi Sadakatsiz'de ortalık iyice karışıyor!.. 7

Melis Sezen’in paylaşımı ve yayınlanan yeni fragman dizinin senaryosunda bazı değişikler olduğunu ve temponun iyice artacağını gösteriyor.

Sadakatsiz’in önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Her ne kadar geçtiğimiz günlerde dizide ‘Volkan’ karakterini canlandıran Caner Cindoruk; “Son düzlüğe girdik, bu sezon bitireceğiz. Son 10 bölümümüz kaldı. Bakalım hikayenin hızlı zamanları başladı” ifadelerini kullanmış olsada Medyapımdan konuyla ilgili yapılan resmi bir açıklama yok.

Sezon bitimine az bir süre kala yapılacak değişiklikler ve tempo artışıyla birlikte senarist Dilara Pamuk acaba herkesi ters köşe bırakıp aksiyonu 3. sezonda da devam ettirmeyi planlıyor? İzleyip göreceğiz.