SON DAKİKA
2 Aralık 2022 15:42

SON HABERLER

Menajerimi Ara final bölümünde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar!

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’, final bölümüyle Pazar günü izleyiciyle buluşuyor. Başrollerinde; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor. Final bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Menajerimi Ara 45. bölümünde yaşanacakların detayını haberimizde bulabilirsiniz. Kıraç’ın polisler tarafından apar topar götürülmesi herkese büyük bir şok yaşatır. Yaşanan büyük karmaşanın ardından Kıraç aklanır. Süper Ego ve Ceyda, son bir savaş için karşı karşıya gelir. Yeni bir uluslararası projeye oyuncularını sokmayı başaran taraf, Ego Ajans’ın sahibi olacaktır.

Verilen büyük emeklerin ve çabaların ardından Ego Ajans’ın kaderini belirleyecek gelişmeler yaşanır. Herkes için yeni bir dönem başlarken Dicle ve Barış, aralarındaki buzları eritirler.

‘Menajerimi Ara’nın yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş otururken genel yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor. Dizinin senaryosunu Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş kaleme alırken, yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

Yayın Günü: 11 Temmuz Pazar
Yayın Saati: 20.00 /Final – 45. Blm

Yapım: Ay Yapım
Genel Yönetmen: Ali Bilgin
Yönetmen: Deniz Çelebi Dikilitaş
Senaryo: Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş
Oyuncular: Barış Falay (Kıraç), Fatih Artman (Çınar), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), Semi Sırtıkkızıl (Emrah), Gamze Karaduman (Gülin), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece), İdeal Beran Kotan (Aydın)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler