SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 19:48

SON HABERLER

Nisan ayındaki Dolunay, İkizler Burcuna hangi güzellikleri getirecek? İşte Yeşim Arpat’ın yorumu…

Ünlü astrolog Yeşim Arpat youtube kanalında tüm burçlar için Nisan ayını değerlendirdi.  5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek, 10 Nisan’da Jüpiter, 30 Nisan’da da Satürn gerilemesi var, 19 Nisan’da ise Dolunay gerçekleşecek.  Peki Nisan ayında ki bu gökyüzü hareketleri burçları nasıl etkileyecek? Yeşim Arpat, İkizler burcu için şunları söyledi;

Sevgili İkizler, Yeniay ile birlikte yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz ve bu çevre size iyi gelebilir. işinizde de kazancınız artabilir,  terfi edebilirsiniz. Nisan ayındaki Dolunay ise beşinci evinizde ve sizin için güzellikler getirecek, bir hobinizi sonlandırabilirsiniz yada bu konularda bir aşama atlayıp profesyonelleşme kararı alabilirsiniz. Gönül işleri konusunda da bir karar aşamasına gelebilirsiniz veya yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onların hayatında da göz alıcı gelişmeler yaşanabilir.

Jüpiter gerilerken ikili ve ticari ilişkilerinizi biraz duraklatabilir. Satürn gerilemesi ise işinizle alakalı kazançlarınızda veya  borçlarınızı ödemenizde zorlanırken bu konuları duraklatacak ve biraz rahatlayacaksınız.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler