Ana sayfa Dizi Haberleri O Kız dizisinde Erkan Petekkaya’dan sonra izleyicileri cezbeden bir dizi çifti var!

O Kız dizisinde Erkan Petekkaya’dan sonra izleyicileri cezbeden bir dizi çifti var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamlarının ilgi gören dizilerinden olan O Kız’ın hikayesi etkileyici bir şekilde devam ediyor. Kadir karakterinde Erkan Petekkaya’nın başarılı performanslarını ilgiyle izleyen seyirciler, dizinin hikayesindeki heyecandan memnun.

Erkan Petekkaya her sahnede öne çıkıyor ve Kadir karakterinin hislerini izleyicilere yansıtma konusunda oldukça başarılı bir performans ortaya koyuyor. Özellikle de 5 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip birisini canlandırmanın zorluğunu Erkan Petekkaya’nın pek de yaşamadığını, karakter ile bütünleştiğini gözlemleyebilirsiniz.

O Kız dizisinde Dilin Döğer’in canlandırdığı Zeynep karakteri de ilgi çekiyor ve hikayeye Doruk’un katılmasının ardından da yeni bir dizi çiftinin doğmakta olduğu yönünde sosyal medyada birçok paylaşım yapılıyor. Ali Öner’in canlandırdığı Doruk karakteri, Sitare’nin üvey oğlu olarak dizide yerini aldı.

Cengiz Orhonlu’nun canlandırdığı Ozan karakteri ile Zeynep’in birlikteliğinden rahatsız olan dizi hayranları, hikayenin Zeynep ile Doruk ilişkisine doğru ilerlemesini çok istiyor.

O Kız dizisinin 11. bölüm fragmanına da yansıyan Zeynep ile Doruk yakınlaşması birçok dizi hayranını mest etti. İzleyiciler, “Zeynep ve Doruk’a aşık oldum, çok iyiler, lütfen bu dizi çiftini harcamayın” diye yorumlar paylaşıyor.

Erkan Petakkaya’nın muhteşem oyunculuk performansı ile dikkat çeken O Kız dizisinde artık izleyicilerin de takip etmek istedikleri bir dizi çifti oluşmuş durumda. Doruk ve Zeynep konusunda senaristlerin hikayeye nasıl bir yön vereceği de şimdiden merak konusu oldu.