Ana sayfa Dizi Haberleri O son, burada mı başladı? Yargı’da Ceylin ve Ilgaz arasına hiç geçmeyecek bir sızı daha giriyor!

O son, burada mı başladı? Yargı’da Ceylin ve Ilgaz arasına hiç geçmeyecek bir sızı daha giriyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanal D ekranlarının sevilen yapımı Yargı, bu hafta 11 Aralık Pazar akşamı 47. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer aldıkları dizi, romantik Kapadokya sahneleri eşliğinde hiç beklenmeyen bir şekilde bölüm finali yaptı!

Dizide ailesinin de karıştığı Serdar cinayeti ile ilgili gerçekleri öğrenen Ceylin için büyük bir sınav başladı! Ceylin, Ilgaz’a öğrendiklerini anlatırsa, hemen işleme koyacağını ve böylece Parla’nın uzun yıllar hapiste yatacağını bildiği için susmayı tercih etti! Annesi, ablası, eniştesi, Çınar, Tuğçe, Parla ve Merve ile konuşarak olayın ayrıntılarına ulaşan Ceylin, bu sırrı Ilgaz’dan saklamanın ağırlığı ile kahroldu.

O son, burada mı başladı? Yargı'da Ceylin ve Ilgaz arasına hiç geçmeyecek bir sızı daha giriyor! 10

Parla’nın yaşanan arbedede Serdar’ın kafasına bir taş ile vurması sonucu onun öldüğü anlaşıldı. Ancak izleyicilerin aklında yine de Serdar’ın ölmediği ve bir şekilde Yekta’nın bu işi tamamladığı ihtimali de dönüp duruyor! Merdan’ın Serdar’ın ölümünden kendisinin sorumlu olduğunu söyleyip tutuklanması ile birlikte Ceylin daha büyük bir vicdan azabı yaşamaya başladı! Merdan’ın hasta olduğu ve kısa bir zaman içinde öleceğini söyleyip bu suçu kabul etmesini içine sindiremeyen Ceylin, aynı anda yeğeninin hayatının gözlerinin önünde yok olup gitmesine de razı olmadığı için büyük bir ikilemin içine düştü!

O son, burada mı başladı? Yargı'da Ceylin ve Ilgaz arasına hiç geçmeyecek bir sızı daha giriyor! 11

Ilgaz’dan sürekli kaçan, onunla konuşmaktan kaçınan, sürekli ağlayan Ceylin, Merdan’ın ifade verip itiraf ederek tutuklanmasının ardından kahroldu. Ancak yine de Ilgaz’a gerçeği söyleyemedi. Bu arada Ilgaz, yaşanan süreçte Merdan’ın başına gelenlere çok üzüldüğü için Ceylin’e bir sürpriz yaptı ve onu Kapadokya’ya götürdü.

Ceylin ve Ilgaz’ın Kapadokya’nın muhteşem manzarası eşliğindeki romantik sahneleri, bir nebze de olsun izleyenlerin içini rahatlattı. Ihlara Vadisi’nin müthiş güzelliği ile ekranı kaplayan o sahnede ise çok farklı bir gelişme yaşandı! Bir gece önce Merdan’ın kendisinden bazı gerçekleri sakladığı için yıllarca onunla konuşmadığını öğrendi Ilgaz’dan. Sır saklamak ve susmak konusunda Ilgaz’ın keskin tavrını gören Ceylin, başına gelecekleri de anlamıştı! Gerçeklerin bir gün ortaya çıkacağı endişesiyle üzüntüye kapılan Ceylin için o gün, pek de beklediği kadar uzak değildi!

O son, burada mı başladı? Yargı'da Ceylin ve Ilgaz arasına hiç geçmeyecek bir sızı daha giriyor! 12

Ihlara Vadisi’nin uzun merdivenlerinden yukarı doğru Ceylin ile yürüyen Ilgaz, bir maile bakmak için telefonuyla uğraşıyordu. Ancak sinyal alamayınca Ceylin’in ağır ağır gelmesi karşısında önden yukarı çıktı. Bu sırada mail kutusuna bir başka mesaj düştü! Serdar’ı Parla’nın öldürdüğünü söyleyen bu mesajı gören Ilgaz, şoka uğradı! Bu sırada aşağıda Eren ile konuşan ve gizlice o gün Serdar’ın bulunduğu çöplükte Yekta’nın da olduğu gerçeği ile ilgili konuşan Ceylin, Ilgaz’a el sallıyordu!

Ilgaz, o anda Ceylin’in neden bu kadar üzüntü ve azap içinde olduğunu anladı! Muhtemelen bir sonraki hafta Ceylin’in asıl gerçeği kendisinden sakladığını öğrenen Ilgaz, bu olayın üzerine gidecek! Ceylin ile aralarını açacak olan bu sır, diziyi merakla izleyenleri başka bir ana götürüyor!

O son, burada mı başladı? Yargı'da Ceylin ve Ilgaz arasına hiç geçmeyecek bir sızı daha giriyor! 13

Sezon başında Ceylin’in elleri kanlı bir şekilde tutuklandığı ve Eren’in “Ilgaz Kaya’yı niye öldürdün?” diyerek yüklendiği sahne, herkesi çok şaşırtmıştı! Ilgaz ve Ceylin’i karşı karşıya getiren olaylar ne, gerçekten Ceylin onu öldürmü mü, aralarındaki gerginlik ne zaman ve nerede başladı, ayrıldılar mı? Tüm bu sorularla boğuşan izleyici için Parla’nın Serdar’ı öldürdüğü ve Ceylin’in bunu bilip sakladığı gerçeğinin ortaya çıkmasıyla, Ilgaz ile arasına derin bir boşluk gireceği de tahmin ediliyor!

47. bölümde William Shakespeare’ın ‘… konuşulmayan acı kalbi parçalar …” sözleri de ayrıca dikkatleri çekti. Ceylin’in kalbini paramparça eden suskunluğunu bakalım Ilgaz affedebilecek mi?