SON DAKİKA
18 Eylül 2022 16:01

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid dizisinde ayrılık vakti geldi!

TRT1 ekranlarında izleyicilerle 5. sezonuyla buluşmakta olan, reytingleri iyice düşen Payitaht Abdülhamid dizisinin 140. bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde sırlar çözülüyor mu? Abdülhamid ayrılıyor ve büyük tepkiler geliyor… 26 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümden tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan cuma akşamları izleyenlerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, yüz kırkıncı bölümüyle ekranlara geliyor. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar:

Sadaret makamından çıkarılan sahte iradenin yanı sıra eski subayların kaçırıldığını haber alan Abdülhamid, meselelerin içindeki sırrı çözmek ister. Şehzade Ahmet Nuri Efendi ise saray mahzenlerinden kaçırılan eski subayların izini sürerek ihanet edeni bulmaya çalışır.

Aliye ve Stefano ikilisi Naime’ye son darbeyi vurur. Aliye, Naime’ye bu kara haberi vermek ve üzerindeki şüpheleri atmak için hain bir tertip yapar. Bu tertiple hem Naime, hem de Saliha canlarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelir.

Payitaht Abdülhamid, yeni bölümüyle 26 Şubat Cuma saat 20:00’de, TRT1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler