SON DAKİKA
18 Eylül 2022 21:37

SON HABERLER

Kurtlar Vadisi efsanesi, Ramo dizisine geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamlarının aksiyon dizisi Ramo, yoluna emin adımlarla devam eden bir yapım. İkinci sezonunda aradığı izleyiciye ulaşan ve güçlü performanslar ortaya koymaya başlayan Ramo dizisinde ayrılan isimlerden sonra bile aksiyonda düşüş yaşanmadı.

Ramo’dan ayrılanlar arasında; İdil Fırat, Yiğit Özşener, Olgun Şimşek gibi 3 önemli isim vardı. Önemli karakterlere hayat veren bu isimlerin ayrılığı bile hikayenin gücünden bir şey eksiltmedi. Senaristler her seferinde daha iyi bölümler yazdı ve yönetmen M. Çağatay Tosun da anlatım gücü ve aksiyonun bolluğunu iyi kullanarak Ramo dizisinin reytinglerinin hep yüksekte kalmasını sağladı.

Şimdi de dizinin 32. bölümünde Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü ismi Atilla Olgaç’ı ekranda göreceksiniz. Bu bir bölümlük konuk oyunculuk olsa da Kılıç karakterini özleyenler hemen gelişini fark etti.

Kurtlar Vadisi dizisi gibi fenomen bir yapımda yer alan Atilla Olgaç, sonrasında farklı projelerde de boy gösterdi; Yağmurdan Sonra, Yıldızlar Savaşı, Pars Narkotörer, Fatih, Ekip 1 Nizama Adanmış Ruhlar ve son olarak da Arka Sokaklar isimli dizilerde rol alan oyuncu, uzun bir süredir ise ekranda yoktu.

En son 2017 yılında Arka Sokaklar’da İlhan Kansu olarak görünen oyuncu 4 yıl sonra yeniden ekranlara bu sefer Ramo ile dönüş yapıyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 32. bölümünde Atilla Olgaç da konuk oyuncu olarak yerini alacak ve nostalji için önemli bir fırsat yaşanacak.

Olgaç, dizinin fragmanında da göründü:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler