Ana sayfa Dizi Fragmanları Ramo dizisinde işte şimdi Devrim Özkan zamanı başladı!

Ramo dizisinde işte şimdi Devrim Özkan zamanı başladı!

tarafından admin

Cuma akşamlarının zorlu reyting rekabetinde Ramo dizisi sergilediği performans ile çok iyi sonuçlar alıyor. Aksiyonu bol dizide geçen hafta Cihangir karakterine hayat veren Olgun Şimşek’in ayrılığı dikkatleri çekmişti. Diziden bir kötü karakter eksildi. Bakalım Cihangir karakterinin yeri nasıl doldurulacak… Ailesini kaybeden Nehir karakteri yeni bölümde bu noktada öne çıkacak. Nehir karakterine Devrim Özkan hayat veriyor. Ayrıca dizide Pelin Körmükçü’nün canlandırdığı Ahsen karakteri de ayrıldı. Bu ayrılıklardan sonra diziye yeni karakterlerin katılması da bekleniyor.

Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun merakla beklenen 29. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ailesini kaybeden Nehir’in intikam yemini ettiği tanıtımda neler yapacağı merakla bekleniyor. Cihangir’in ölümü İstanbul’daki bütün dengeleri alt üst etmiştir. Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalırken Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı devreye koymuştur.

Nehir’in eline ise Sibel’i yok edecek bir belge geçer. Bu işte Baran da Nehir’e yardım ediyordur. Diğer yandan Ramo ve Sibel düğünlerini Adana’da yapmaya karar verirler. Aile İstanbul’dan ayrılmadan önce Ramo’nun yapması gereken son bir şey kalmıştır. Serdengeçtilerle harekete geçen Ramo’yu büyük bir sürpriz bekliyordur.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!