Ana sayfa Sosyal Medya Rasim Öztekin’in vefatı ile sarsılan Seksenler dizisine herkesi şaşırtacak transfer

Rasim Öztekin’in vefatı ile sarsılan Seksenler dizisine herkesi şaşırtacak transfer

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında yayın hayatına devam etmekte olan Seksenler dizisinde önceki hafta Fehmi karakterine hayat veren usta tiyatrocu Rasim Öztekin’in 62 yaşında yaşamını yitirmesinin acısı damgasını vurmuştu. Öztekin’in vefatı ile sarsılan dizi ekibi, yas tutarken, hikayenin devam için de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Seksenler kadrosuna sürpriz bir oyuncu katılıyor. ‘Seksenler’ yeni hikayeler, yeni karakterler ve yeni oyuncularla çok yakında yeniden TRT 1 ekranlarında olacak. TRT 1’in samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosuyla sekiz sezondur ekranlara gelen sevilen dizisi Seksenler’in oyuncu kadrosuna Zeynep Demirel dahil oldu.

Rasim Öztekin'in vefatı ile sarsılan Seksenler dizisine herkesi şaşırtacak transfer 9

2009 yılında Belçika güzel seçilen Zeynep Demirel, eğitimini sinema televizyon alanında yaptı.

İlk Oyunculuk Deneyimi Seksenler’de…

Nasıl bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı merak uyandıran Demirel, İlk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisinde yapacak. Oynayacağı karaktere çok sıkı bir şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, ‘ Seksenler’i yakından takip ettiğini ve TRT 1 ekranlarında üstad oyuncularla birlikte kamera karşısına geçeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Rasim Öztekin'in vefatı ile sarsılan Seksenler dizisine herkesi şaşırtacak transfer 10

Seksenler Yenilenerek Yoluna Devam edecek…

Dizinin senarist ve yapımcısı Birol GÜVEN ise Zeynep Demirel’in oynayacağı rol hakkında bilgi vermezken ‘Seksenler’in yenilenerek yoluna devam edeceğini, Zeynep’in ve diziye yeni katılacak olan yeni oyuncu arkadaşların diziye çok şeyler katacağını ekledi.

Sevilen dizinin yaz sezonu hazırlıkları devam ederken, Zeynep Demirel’in dizide oynayacağı rolü merakla bekleniyor.

Rasim Öztekin'in vefatı ile sarsılan Seksenler dizisine herkesi şaşırtacak transfer 11