Ana sayfa Dizi Haberleri Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı

Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı

tarafından ker_def

Geri sayım başladı! “Sadakatsiz”le buluşmaya üç gün kaldı! İzleyici Çarşamba akşamı Kanal D’de yayınlanacak olan yeni diziye ilgi gösterecek mi merakla bekleniyor… Çarşamba günü Kuruluş Osman dizisi de ikinci sezonuyla geri dönecek. Aynı zamanda Doğduğun Ev Kaderindin geçen hafta başladı. Yaz ekranının en başarılı dizisi Sen Çal Kapımı ve TRT1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek ile Çarşamba zengin bir dizi portföyü var. Bakalım birbirinden farklı dizilerin arasına Sadakatsiz yüksekten giriş yapabilecek mi?

Dizinin setinden fotoğraflar paylaşıldı. Etkileyici görüntüler izleyicileri de meraklandıracaktır. Özellikle de başrol oyuncusu Cansu Dere’nin tarzı dikkat çekiyor. Kanal D’nin sezona damga vuracak dizisi “Sadakatsiz” için geri sayım başladı. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizinin izleyici ile buluşmasına üç gün kaldı.

Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı 10

07 Ekim Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Sadakatsiz, başrolleri ile olduğu kadar farklı hikayesiyle de izleyiciyi derinden sarsacak.

Başrollerinin yanı sıra dizinin kadrosu da oldukça dikkat çekici. Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu, Sadakatsiz’de izleyici karşısına çıkacak.

Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı 11

Aldatılan kadının öfkesi!

Tanıtımıyla dikkat çeken Sadakatsiz’in genel hikayesi şöyle;

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan (Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek.

Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı 12

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı ‘’Sadakatsiz’’, ilk bölümüyle 07 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D’de…

Sadakatsiz dizisi için geri sayım başladı, çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı 13