SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 23:23

SON HABERLER

Şahin Tepesi 4. bölüm 4. fragmanı izle! Dizide işler çok karışıyor!

Atv’de Cuma akşamı 4. bölümü yayınlanacak olan Şahin Tepesi dizisinde, Deniz, unutamadığı olayla ilgili iç çatışma yaşarken ortaya bir tanık çıkıyor! Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizide, Deniz, Mithat’ı attıkları gölün kıyısına geliyor. Kızını arayan Tuna, onu eve götürmek isterken o sırada balık tutan bir adam onları tanıyor. Olayın olduğu gece onları gördüğünü söyleyerek ikisini de korkutuyor. Tuna, “Ne saçmalıyorsun sen?” diyerek gitmeye çalışıyor ancak ortaya çıkan bu tanık, olayın seyrini değiştirebilir!

Şahin Tepesi dizisinin 4. bölümünden 4. fragman da yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Ayrıca dizinin yeni bölümden detayları haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Tuna, büyük sırrının Mete’nin koz olarak kullandığını öğrendiğinde büyük panik yaşar. Mete ise beklenmedik bir olayla köşkten uzaklaşmak zorunda kalır. Bu durum Tuna’ya zaman kazandırırken Mete’yi durdurmak için harekete geçmesini sağlayacaktır.

Birbirlerinin eksenine girmeye başlayan Efe ve Verda’nın yakınlaşmaları ikisini de farklı duygulara sürükler. Bu yakınlaşmanın tanığı olan Tuna ise yeni yeni filizlenen aşka engel olacağının sinyalini verecektir.

Melek’in üzerinde çalıştığı kokuyu hiç beklemediği bir anda bulması ona yeni ufuklar açar. Üretime geçebilmek için bir ortağa ihtiyacı vardır. Ortak arayışında olan Melek’in durumundan haberdar olan Tuna karşı atağa geçerken yapacağı hamle ile Melek’i bambaşka bir karara sürükler. Bu karar Ceylan tarafında da bazı dengelerin değişmesine neden olacaktır.

Olayların kontrolünü elinde tutmaya çalışan Tuna’ya asıl sürpriz beklemediği bir anda gelir. Bu durum Tuna’yı uçurumun eşiğine getirirken son anda yaşanacaklar bambaşka gelişmelere sebep olacaktır.

İlgili Haberler