Ana sayfa Sosyal Medya Saklı ile ekrana gelen Fırat Çelik’in yeni imajı şaşırttı!

Saklı ile ekrana gelen Fırat Çelik’in yeni imajı şaşırttı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Fatmagül’ün Suçu Ne dizisiyle adını duyuran Fırat Çelik, Blu TV’de yeni yayınlanmaya başlayan Saklı dizisiyle altı yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönmüştü. Paris’te yaşayan ve orada bir kafe işleten yakışıklı oyuncunun yeni imajı hayranlarını çok şaşırttı.

BluTV’de yayınlanan Saklı dizisinin çekimlerinin sona ermesinin ardından Fırat Çelik, yaşadığı şehir olan Paris’e geri dönmüştü. Yakışıklı oyuncu yılbaşı nedeniyle sosyal medya hesabından yayınladığı mesajındaki fotoğraflarıyla hayranlarını şaşırttı.

Bugüne kadar hep dalgalı saçlarıyla görmeye alışkın olduğumuz yakışıklı oyuncu saçlarını neredeyse kazıtmıştı. Ancak hayranları, Fırat Çelik’in bu halini de çok beğendi. Oyuncu yılbaşı nedeniyle yayınladığı mesajında “Her şeye inat hep güldüğümüz bir sene olsun! Kendi ezberimizi bozduğumuz, farkındalığın ve empatinin arttığı, limitlerimizi özgürce kendimizin belirlediği ve çokça gülüp dans ettiğimiz bir sene olsun” diye yazdı.

Saklı ile ekrana gelen Fırat Çelik’in yeni imajı şaşırttı! 7

Almanya’da doğan Fırat Çelik yaklaşık 30 yıldır Fransa’da yaşıyor. Fransa’da birçok tiyatro oyununda rol alan yakışıklı oyuncu, Türk izleyicilerin karşısına ilk kez 2009 yılında Kış Masalı isimli diziyle çıktı. Hemen ardından çekilen Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde canlandırdığı Mustafa karakteriyle kariyerinin çıkışını yaptı.

En son 2015 yılında çekilen Poyraz Karayel dizisinde rol alan Fırat Çelik, bu diziden sonra bir süre Fransa’da yaşadı. Pandemi döneminde sosyal medya hesabından paylaştığı dans videolarıyla gündeme geldi.

Yakışıklı oyuncu altı yıl sonra bu kez Saklı isimli diziyle hayranlarının karşısına çıktı. BluTV’de yayınlanan dizide Fırat Çelik başrolleri Hazar Ergüçlü, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar ile birlikte paylaştı. Fırat Çelik yabancı yapım Affairs’in uyarlaması olan Saklı isimli dizide karısını aldatan, Ozan isimli bir aile babasını canlandırdı.