SON DAKİKA
28 Kasım 2022 13:48

SON HABERLER

Savaşçı çok yakında geliyor, Fox TV bir dizisini daha feda ediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 4 sezon boyunca büyük başarılar elde eden Savaşçı dizisi, yepyeni bölümleri ile yakında Fox TV ekranında olacak. Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli önceki bölümlere nazaran daha çok ön planda olacak. Berk Oktay ve Gaye Turgut Evin ile birlikte yan karakterlerden de birçok kişinin ayrıldığı Savaşçı dizisi yenilenen kadrosu ile çok dikkat çekiyor.

Ocak ayından bu yana Eskişehir’de çekimler devam ediyor. Soğuk havaya rağmen ekip çok yoğun bir çalışma programı izliyor. Tamer Karadağlı, Ediz Hun, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Serenay Aktaş gibi isimler dizinin yenilenen kadrosuna katıldılar. Savaşçı’nın 5. sezonu büyük bir iddia ile geliyor. Dizinin hikayesi ilk 4 sezondan farklı değil. Ancak aksiyonu bol ve duygulandıran birçok sahne ile karşılaşacaksınız.

Savaşçı dizisinin 5. sezonundan 3. fragman da yayınlandı. Yani yakında izleyiciler yeni bölümlerle tanışmaya başlayacak. Ancak bir sorun var. Fox TV’nin 7 gün için de 7 dizisi var. Peki hangi dizi final yapacak da Savaşçı onun yerine başlayacak? Ayrıca daha önce 4 sezon boyunca Pazar akşamları yayınlanan dizi yine aynı güne mi alınacak yoksa yeni bir günde mi izleyici karşısına geçecek.Malum Pazar akşamları Kefaret dizisi var ve iyi sonuçlar alarak yoluna devam ediyor.

Savaşçı dizisinin başlayabilmesi için Fox TV’nin bir dizisini feda etmesi gerekiyor. İşte o dizinin hangisi olacağı da merak konusu. Görünen en düşük performansa sahip olan Sen Çal Kapımı isimli dizinin final yapma ihtimali… Ancak bu dizinin de milyonlarca hayranı bulunduğunu unutmamak lazım. İşte Savaşçı dizisinin 5. sezon 3. fragmanı:

Savaşçı dizisinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular ise şöyle: Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Güneş Zavrak, Alp Öyken, Zerrin Sümer.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler