Ana sayfa Sosyal Medya ‘Saygı’nın yıldızı Nejat İşler’den şaşırtan açıklama; ‘Başımı belaya sokmak istiyorum!..

‘Saygı’nın yıldızı Nejat İşler’den şaşırtan açıklama; ‘Başımı belaya sokmak istiyorum!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Şu sıralar Blu TV’de yayınlanan ‘Saygı’ dizisinin 2. sezonuyla hayranlarının karşısına çıkan ünlü oyuncu Nejat İşler  YouTube programı ‘Loş Sohbet’ te Caner Özyurtlu’nun konuğu oldu.

Ünlü oyuncu programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşler; ‘Maddi anlamda güvence altında mısın?’ sorusuna şöyle yanıt verdi: “Çalışırsam evet. İki yeğenim var. Ters bir şey olursa diye onlara bir şeyler bırakmak istiyorum. Biraz da o yüzden çalışıyorum. Ben yaşarım bir şekilde. Lüksüm yok çünkü. Arada sırada yurt dışına seyahate gidiyorum, o kadar.”

Uzun süre Bodrum’da yaşayan oyuncu, oradaki evini kapatıp İstanbul’da bir otele yerleştiğini de açıkladı. “Eşyalarım kutuların içinde arkadaşın evinde duruyor. O da çok fazla değil, iki sandık. Çok eşya edinmedim. Bu bana eksik değil, aksine özgür hissettiriyor” açıklamasını yapan Nejat İşler; “Bu kararı vermem de enteresan oldu. Benim eski işim, saklamacı bir iş; kitaptı, plaktı, objeydi. Evim depo gibiydi. Ondan kurtuldum. Tasarlayarak yapmadım bunu. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda. Bir şey lazım olursa gider alırım, ne olacak?” dedi.

Nejat İşler, yönetmenlik yapma fikrine nasıl baktığı sorusunaysa ilginç bir cevap verdi. İşler; “Her şeyin bir zamanı var. Ben hiç hissetmemiştim yönetmenliğin zamanı geldiğini. Şimdi şimdi ‘olabilir’ diyorum. Senaryoda yazan laflarla ilgilenmiyorum artık. Benim olmadığım sahnelerle ilgili de bir sürü fikrim oluyor. Yapımla ilgili bir fikrim oluyor mesela. Bir sürü şeye karışmak istiyor canım. Başımı belaya sokmak istiyorum, öyle söyleyeyim” açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncu yakında yeni bir sinema filmi için sete çıkacak. Mehmet Eroğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan ‘İyi Adamın 10 Günü’ isimli sinema filminde baş rolde yer alan İşler, ‘Avukat Sadık’ isimli karakteri canlandıracak. Filmin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapıyor.