SON DAKİKA
17 Eylül 2019 13:16

SON HABERLER

Şebnem Bozoklu, Türk İşi Dondurma filminin galasında küçük bir kaza geçirdi!

Ünlü isimleri buluşturan Türk İşi Dondurma isimli filmin galasına ilgi yoğundu.

Filmde rol alan Şebnem Bozoklu, galanın yapıldığı mekana sevinçle girdi ama oturma alanlarına geçildiğinde küçük bir kaza yaşandı…

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği “Türk İşi Dondurma” filminin galası önceki akşam Uniq Hall’de yapıldı

Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp’un başrolleri paylaştığı “Türk İşi Dondurma”nın galasına sanat dünyasının ilgisi büyük oldu. Keremcem, Erdal-Güzin Özyağcılar, İsmail Hacıoğlu, Belma Canciğer ve Bedri Baykam’ın davetliler arasında yer aldığı galada, ekip özel olarak dekore edilmiş alandan geçerek salona giriş yaptı.

Yapımcı Mustafa Uslu, gösterim öncesi yaptığı açıklamada, sinema sektörünün zor bir dönemden geçtiğini ifade etti: “Türk sineması zor günler geçiriyor. Ama biz Türk sinemasına ve seyircisine inanıyoruz. Onlar filmlerimizi seyretmeye devam ettiği sürece biz de böyle filmler üretmeye devam edeceğiz. Sinemayı bu kadar çok konuşursanız, ana haber bültenlerine taşırsanız seyirci sinemaya küser. Son 10 yılın en kötü 2 ayı yaşandı. Ama önümüzdeki günlerde her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyoruz.”


DENGESİNİ KAYBETTİ
Şebnem Bozoklu, salona girdiği sırada ayakkabısının azizliğine uğradı, dengesini kaybedip yere yuvarlandı.

Bacağını çarpan, kaval kemiği üzerinde kanama olduğu fark edilen oyuncuya ilk müdahale salonda yapıldı. Şebnem Bozoklu, acısına rağmen galayı terk etmedi. (Posta)

İlgili Haberler