Ana sayfa Sosyal Medya Seçkin Özdemir, Kuruluş Osman ile geliştirdiği bir yeteneğini Baş Belası’nda da kullandı!

Seçkin Özdemir, Kuruluş Osman ile geliştirdiği bir yeteneğini Baş Belası’nda da kullandı!

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir, atv’nin ikinci sezonu tamamlanan Kuruluş Osman dizisinde yer alan isimlerden birisiydi. Flatyos isimli karaktere hayat veren oyuncu, sette at binme konusunda yeteneklerini bir hayli geliştirmişti. Dizide sık sık at binen ve dövüş sahnelerinde de etkileyici performans gösteren oyuncu, şimdilerde ise Baş Belası’nda komiser Şahin karakterini canlandırıyor.

Baş Belası isimli dizinin 18 Temmuz Pazar günü yayınlanacak olan beşinci yeni bölümünde Seçkin Özdemir, at binme konusundaki yetenekleri ile herkesi yine şaşırtacak. Kuruluş Osman setinde geliştirdiği yeteneğini Baş Belası’nda bir suçluyu at ile kovalarken sergileyecek olan oyuncu, kameralara da estetik pozlar vermiş oldu.

atv’nin yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun, yapımını ARC Film yaptığı dizisi ‘Baş Belası’, pazar akşamının vazgeçilmez dizisi haline geldi. Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde başkomiser Şahin binicilik yeteneği ile herkesi şaşırtacak.

Maceranın ve eğlencenin hız kesmediği dizide, Şahin cinayet büroya gelen yeni bir dava için çalışırken kendini heyecan yüklü bir kovalamacanın içinde buluyor. Bir at çiftliğinde işlenen cinayeti soruşturan Şahin, soruşturma sırasında şüphelinin paniğe kapılıp kaçmasıyla çiftlikteki atlardan birine binerek şüphelinin peşine düşüyor!

Yeni bölümde Şahin ve Yener arasındaki kavganın ardından emniyetin Şahin başkomiser hakkındaki kararı merakla bekleniyor. Bu zorlu süreçte İpek, Şahin’i bir an olsun yalnız bırakmıyor. Birlikte çalışmak zorunda kalan ikili her zaman olduğu gibi bu olayda da atışmaktan geri duramıyor.

‘Baş Belası’ eğlence ve macerayı bir araya getiren beşinci bölümüyle 18 Temmuz Pazar akşamı atv’de!