SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 22:44

SON HABERLER

Sefirin Kızı için Engin Akyürek ile Neslihan Atagül’ün seçilmesinin ardındaki gerçek!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – İki ünlü oyuncu bir süre ara verdikleri ekrana bomba gibi dönüş yapacak.

Neslihan Atagül, Kara Sevda dizisiyle ortalığı kasıp kavurmuştu. Atagül, özellikle yurt dışında dizinin müthiş bir ilgi görmesi sonrasında hayran kitlesini katlayarak artırmıştı.

Benzer bir durumda olan isim de Engin Akyürek. Özellikle Kara Para Aşk dizisinin yurt dışında birçok ülkede yayınlanması Akyürek’i adeta bir Hollywood starı haline getirmişti. Özellikle Güney Amerika’da ismi çok yayıldı.

Yurt dışında şu anda en popüler ünlüler arasında bulunan iki ismin yeni dizide bir araya gelmesi, aslında arkasında yabancı takipçilerin gücünü de göstermesi bakımından anlamlı!

Her ikisi de son dönemin yurt dışındaki en başarılı iki ismi olunca Sefirin Kızı dizisinin de yurt dışında ciddi başarılar elde etmek hedefiyle yola çıktığı ortaya dökülüyor.

Dizinin çekimlerinin en geç Eylül ayının başlarında başlaması planlanıyor. Yani Ekim sonu veya Kasım başında ilk bölümün yayınlanma ihtimali var.

Sosyal medyada ise iki ünlü ismin bir araya gelmesinin yankıları sürüyor.

“Engin Akyürek ve Neslihan Atagül partner oldu sizce yakışmışlar mı?” şeklinde sorulan soruya sosyal medyada gelen yanıtlar dikkat çekiyor.

“Hem de çok yakıştılar” diye yazan iki ünlü ismin hayranları Sefirin Kızı dizisini merakla bekliyor.

Dizi ve oyuncular hakkında şimdiden yabancı hayranların binlerce mesajını sosyal platformlarda görebilirsiniz.

Anlaşılan Sefirin Kızı’nda oyuncu seçimi yapılırken özellikle yurt dışı konusu öne çıkartılmış…

İlgili Haberler