Ana sayfa Sosyal Medya Üzerinden yıllar geçse de Kara Sevda dizisinin etkisi hala Neslihan Atagül’ü gündeme taşıyabiliyor!

Üzerinden yıllar geçse de Kara Sevda dizisinin etkisi hala Neslihan Atagül’ü gündeme taşıyabiliyor!

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, kendisine büyük bir kariyer sıçraması sağlayan Kara Sevda dizisiyle dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere ulaştı. Ünlü oyuncu, yıllar önce yayınlanan bu dizinin hala bugün bile kendisini fazlasıyla öne çıkartan bir proje olmasından memnun gözüküyor.

İtalya’ya giden ve Canale 5’te ekrana gelen Verissimo isimli programa katılan Neslihan Atagül, yine Kara Sevda dizisinin popülerliğinin yansımalarını yaşadı.

Neslihan Atagül Doğulu, hem ülkemizde hem de dünyanın birçok ülkesinde rekorlar kıran ‘Kara Sevda’ dizisinin İtalya’da yayınlanmaya başlaması üzerine aldığı davetle İtalya’nın Canale 5 kanalındaki ‘Verissimo’ programına konuk olmak için Milano’ya gitti.

Shakira, Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan programa konuk olan Neslihan Atagül Doğulu, programda çocukluğundan oyunculuğa nasıl başladığına, ailesiyle nasıl bir iletişimi olduğundan daha birçok konuya dair kendisiyle ilgili merak edilen soruları cevapladı.

Üzerinden yıllar geçse de Kara Sevda dizisinin etkisi hala Neslihan Atagül'ü gündeme taşıyabiliyor! 7

İtalya’da izlenme rekorları kıran ‘Kara Sevda’ dizisine olan ilgiyle ilgili mutluluğunu paylaşan başarılı oyuncu, babasının ölümüyle ilgili düşüncelerini şu cümlelerle dile getirdi:

“Onu ölümsüz kılmak benim elimde ve şu an ondan böyle bahsediyorsam ölümsüz kılıyorum demektir. Beden ölümlüdür, ruh ise sonsuza kadar yaşar.”

Gelecek planları da sorulan oyuncu, faydalı ve umut olmak istiyorum, detaylandırmak istemem çünkü tanrının her zaman daha iyi bir planı vardır, ona güveniyorum diyerek düşüncelerini açıkladı.