Ana sayfa Güncel Haberler Selçuk Yöntem, Kaan Sekban’ın talk showuna katılıyor

Selçuk Yöntem, Kaan Sekban’ın talk showuna katılıyor

tarafından ker_def

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk’ün en yeni içeriklerinden biri olan ve yayınlandığı ilk haftadan itibaren izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran Alt Tarafı Bi’ Talk Show’da Kaan Sekban’ın bu hafta sonu konuğu usta oyuncu Selçuk Yöntem…

İçerik yelpazesini orijinal yapımlarla genişletmeye devam eden Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk’ün yeni yapımlarından biri olan Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show’un bu haftaki konuğu, Türkiye gündemine damga vuran birçok sinema filmi ve dizinin başarılı oyuncusu Selçuk Yöntem.

Kaan Sekban soruyor; üniversite yıllarından Aşk-ı Memnu fırtınasına, günümüzün oyuncuları ve oyunculuk anlayışlarından Rodos Adası’nda Yunanistan polisiyle yaşadığı ilginç diyaloğa hakkında merak edilen her şeyi ve daha fazlasını Selçuk Yöntem cevaplıyor. İzleyicilere ise programın keyfini çıkarmak kalıyor.

Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem’in konuk olduğu Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show 21 Kasım Cumartesi günü saat 23.00’te sadece beIN CONNECT ve beIN SERIES COMEDY’de!