Serenay Sarıkaya, Bergen rolünü hayatının merkezine koymuş!

01 Ekim 2018 Pazartesi, 07:58
Serenay Sarıkaya, Bergen rolünü hayatının merkezine koymuş!

Geçtiğimiz sezon internet dizisi Fi’de Duru karakterine hayat veren, başarılı oyunculuğunun yanı sıra cesur sahnelerde de rol almasıyla çok konuşulan Serenay Sarıkaya, internet projelerini sevdiğini ve yine oynamak istediğini söylemişti.

Sarıkaya’nın şu anda hayatının merkezinde ise Bergen rolü var…

Serenay Sarıkaya, 30 yaşında vefat eden Bergen’in hayatını canlandıracak. Oyuncu, “Rüya projem. Onunla yatıp, onunla kalkıyorum. Kendi sesimle arabesk söyleyeceğim” dedi.

Bergen’in hayatını canlandırmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, Marie Claire dergisine kapak oldu.

Oyuncu, “Rüya projem. Senaryo tam bitmedi, hiçbir şeyin aceleye gelmemesini ve bu filmi hakkıyla gerçekleştirmeyi çok istiyoruz. Daha emin adımlarla, içimize sindire sindire ilerliyoruz. Onla yatıp, onunla kalkıyorum. Kariyerimde çok önem verdiğim bir iş… Bergen’in tarzı arabesk… Kendi sesimle şarkı söyleyeceğim” diye konuştu.

3.5 yıldır Kerem Bürsin’le birlikte olan Sarıkaya, “İyi bir ilişki, idare etme sanatıdır. Anlayış, sevgi ve saygıyla birbirimizin hayatındayız. Bu da tüm zorlukların üstesinden gelebilmemizi sağlıyor” dedi.

Oyuncu, “Sevgiliniz bir süre Amerika’da yaşadığı için kültür farklılığı oluyor mu?” sorusuna, “Bilmediğim çok şey öğrendim. Onunla ilgili komik bulduğum bazı taraflar var. Kerem de benim bazı arabesk taraflarımı eğlenceli buluyor” cevabını verdi.

serenay sarıkaya haberleri için