Ana sayfa Dizi Fragmanları Show TV üçüncü dizisi için de final kararını duyurdu!

Show TV üçüncü dizisi için de final kararını duyurdu!

tarafından ker_def

Show TV ekranlarında yaz döneminden bu yana final yapan diziler birbiri ardına geldi. Kanal yönetimi Haziran ayı ile birlikte tüm eski dizilerine veda etti. Arıza, Alev Alev, Çukur, Ramo, Kuzey Yıldızı gibi önemli yapımlar geçen sezon sonu itibariyle bitti.

Show TV yaz döneminden başlayarak yeni bir strateji izledi. Yeni diziler ile ekranına izleyicileri davet eden kanalın projeleri ne yazık ki tutmadı. Cam Tavanlar ve Kahraman Babam isimli diziler yaz döneminde final yaptı. Şimdi ise Show TV üçüncü yeni dizisi için final duyurusunda bulundu. İçimizden Biri isimli yeni dönemin eğlenceli dizisi sona eriyor.

Show TV üçüncü dizisi için de final kararını duyurdu! 7

Show TV’nin Süreç Film imzalı dizisi “İçimizden Biri”nin final bölümü tanıtımı yayınlandı. Adam’ın kaçmaya çalışırken Aladağ ailesi tarafından yeniden yakalandığı tanıtımda Hacı Hünkar, eziyetlerini sürdürüyor. Havva, ahıra bağlanan Adam’ı kurtarmaya çalışırken aynı duruma düşüyor.

İki aşık her şeye rağmen nikah masasına oturmayı başarırken ikilinin finalde kavuşup kavuşamayacağı merakla bekleniyor. İşte final bölümünden ilk fragman:

Genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği İçimizden Biri’nin başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek yer alıyor. Onlara şu isimler eşlik ediyor: Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün.

“İçimizden Biri” final bölümüyle 19 Ekim Salı akşamı saat 21.45’te Show TV’de!