Ana sayfa Sosyal Medya Şükran Ovalı, hem Yargı’yla her hafta ekranlarda, hem yeni filmi için sette çok yakında da bir kara komedi ile sinemalarda!

Şükran Ovalı, hem Yargı’yla her hafta ekranlarda, hem yeni filmi için sette çok yakında da bir kara komedi ile sinemalarda!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Yargı dizisine geçtiğimiz sezon ‘Savcı Derya’ karakteriyle katılan oyuncu Şükran Ovalı dur durak bilmeden çalışıyor. Her pazar akşamı Kanal D’de Yargı dizisiyle ekranlara gelen oyuncu aynı zamanda şu sıralar, Cenazemize Hoş Geldiniz adlı filmin çekimlerini gerçekleştiriyor.

Şükran Ovalı’nın kadrosunda yer aldığı Hazine adlı film ise 4 Kasımda sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.  Yapımcılığını BKM’nin yaptığı kara komedi tarzındaki Hazine, tecrübeli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Filmde Şükran Ovalı ile birlikte, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaş ve Hasibe Eren yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Canbert Yerguz’un oturduğu Hazine, yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile 4 Kasım’da vizyona girecek.

Senaryosu Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya tarafından kaleme alınan ve çekimleri geçtiğimiz yıl Nevşehir’de gerçekleşen filmin hikayesi ise şöyle;

Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul’a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez. Mesut’un memleketinde planladığından daha fazla kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.