Survivor’dan elenen Hakan Hatipoğlu’na eşinin mesajı çok duygulandırdı!

26 Haziran 2018 Salı, 07:30
Survivor’dan elenen Hakan Hatipoğlu’na eşinin mesajı çok duygulandırdı!

Survivor yarışmasından elenen Hakan Hatipoğlu’nun bu durumuna eşi Gizem Hatipoğlu çok üzülmüş olsa da aslında, bu durum onların yeniden kavuşmasını sağlayacağı için sevinilecek de bir durum var ortada.

Survivor 2018 All Star yarışmasında eşinin elenmesinin ardından Gizem hanım, Instagram hesabından destek mesajı yayınlayarak eşine moral verdi.

İşte Gizem Hatipoğlu’nun destek mesajı:’’Veda zamanı’’… Aslında kavuşma zamanı. Sen hep ayrılıklar güzeldir eğer kavuşmalar bir fazlaysa derdin. Survivor’a giderken seni yalnız bırakmak istemiyorum demiştin.Bırakmamışsın da… Gönül isterdi ki Hako’m Kıbrıs’a gidenlerden olmanı ama nasip buraya kadarmış.

En önemlisi çok şükür ki sağlıkla tamamladın bu zorlu mücadeleyi. 5 aydır her gün ayrı bir heyecan yaşattın bize.Seninle sevindik seninle ağladık.İstanbul ödülü’nde 7 yıllık evliliğimizin meyvesi kızımızı babasına müjdelemek var ya, işte o en anlamlısıydı benim için.Senin haberi aldığında ilk sevincini hayatım boyunca unutamayacağım.

SURVİVOR BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İyi ki tekrar katılmışsın Survivor’a. İyi ki… Konseydeki son konuşmanda da vicdanınla, insanlığınla, yine bizi duygulandırdın.Sen hem iyi bir insansın hem de iyi bir Survivor. Şimdi de çok iyi bir baba olacaksın buna eminim. Sevenlerin, dostların, tüm destekçilerin, ailen olarak heyecanla bekliyoruz seni. Gönlümüzün şampiyonu şimdi yuvana dönme zamanı… Gel hadi, kızımla, ailenle seni heyecanla bekliyor olacağız havaalanında… Ve şunu bil ki aşkım, aşık olduğun iki kadın seninle gurur duyuyor.”

Gizem Hatipoğlu haberleri için

hakan hatipoğlu haberleri için