Ana sayfa Dizi Haberleri Taş Kağıt Makas dizisinin yeni bölümüne Burak Yörük damgasını vuracak!

Taş Kağıt Makas dizisinin yeni bölümüne Burak Yörük damgasını vuracak!

tarafından ker_def

Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ndan heyecan dolu bir tanıtım filmi yayınlandı.

Burak Yörük’ün başarıyla canlandırdığı Fecir karakteri hikayenin en dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. Genç oyuncunun kariyer yolculuğunda farklı projelerde çok başarılı işler yaptığı biliniyor.

Burak Yörük’ün güçlü bir karakter yaratma konusunda başarısını da temsil eden Fecir karakteri dikkatlerden kaçmıyor. Taş Kağıt Makas dizisinin 9. yeni bölümüne yine Fecir karakteri damgasını vuracak.

Fecir’in cezaevine girdiği sahnelerin ekrana geldiği tanıtım, dizinin bu bölümüne dair merakı iyice artırdı.

MF Yapım imzalı dizi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu çarşamba akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin 1 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümünden bir tanıtım filmi seyirci ile buluştu.

Yayınlanan tanıtımda cezaevine giren ismin bu kez Fecir olduğu izleyici ile paylaşıldı. Umut’u ortadan kaldırmak için elinden geleni ardına koymayan Fecir’in bu kez Umut’un eline düşmüş olması nefes kesen bir bölümün ekrana geleceğinin sinyalini verdi.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin’in üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Aytaç Uşun, Selim Galip, Anıl Taşezen.”