Ana sayfa Dizi Haberleri Temmuz başında yayınlanacak olan Dönence dizisinin setindeki manzara görülmeye değer

Temmuz başında yayınlanacak olan Dönence dizisinin setindeki manzara görülmeye değer

tarafından ker_def

Yaz dizileri bir bir izleyiciler ile buluşmaya başladı. Bu yapımlardan birisi de Kanal D ekranında merakla beklenen Dönence olacak. Kariyer yükselişini sürdüren Sümeyye Aydoğan’ın başrolünde yer aldığı ve partneri olarak da Caner Topçu’nun önemli bir sorumluluk üstlendiği Dönence dizisi, bir gençlik hikayesi…

Dönence’nin kamera arkası görüntülerinde eğlenceli anlar yaşandı. Dizinin setinde yaşanan bu eğlenceli ortam, ekibin kısa sürede kaynaşmış olduğunu gösteriyor.

Kanal D’nin, D Media imzalı, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu yeni dizisi Dönence ekrana gelmek için gün sayıyor.

Çekimlerinin İzmir Foça’da devam ettiği, başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’nin setinden kamera arkası görüntüleri heyecan yarattı. Büyük beğeni toplayan bu görüntüler sosyal medyada da çok konuşuldu.

Dönence, Cannes’dan ödülle dönen “Exceptional” isimli dizinin uyarlaması… İsrail formatlı, orijinal adı “Exceptional” olan dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant gibi başarılı isimler rol alıyor.

Dönence 4 Temmuz Salı akşamı ilk bölümüyle Kanal D’de…