Ana sayfa Dizi Haberleri Terzi dizisine rest çeken Esra Bilgiç, Atatürk dizisinde yan role razı oldu!

Terzi dizisine rest çeken Esra Bilgiç, Atatürk dizisinde yan role razı oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, son dönemin dikkat çeken yeteneklerinden ve dünya çapında popülerliğini artırıyor… Ramo dizisiyle geçen sezon iyi bir çıkış yakalayan oyuncu, bu sezon ise Kanunsuz Topraklar dizisinde başrolde yer aldı ama hikayenin uzun sürmemesi büyük bir talihsizlik oldu.

Esra Bilgç, bu dizinin erken finalinin ardından Çağatay Ulusoy ile partner olma yolunda önemli adımlar attı. O dönemde Süslü Korkuluk olarak bilinen ve şimdilerde Terzi adıyla çekimleri yapılan dizinin başrolü için görüşmeler yapan ama yapımcının bazı isteklerinden rahatsız olarak adeta rest çeken Esra Bilgiç, bir süredir dinlenmeyi tercih ediyordu.

Oyuncunun Temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan Disney Plus’ın en önemli projelerinden olan Atatürk dizisine katılması ise hayranlarını çok memnun etti. Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağı proje için geri sayım başladı…

Dizinin çekimlerine az bir zaman kalırken, oyuncular rollerine adapte olmak için çalışmalar yapıyor, teknik ekip ise çekimlerin başlayabilmesi için ortamı hazırlıyor.

Esra Bilgiç de projeye son anda dahil oldu ve yan bir rolde bulunacak. Oyuncunun dizinin 6 bölüm olması planlanan ilk sezonuna konuk olarak katılması ve Atatürk’ün özel hayatında yer alan bir kadın karakteri canlandırması bekleniyor.

Dizide uzun süre kalmayacağı anlaşılan Esra Bilgiç’in yeni rolünü hayranları heyecanla bekliyor. Atatürk dizisinde kısa süreli yer alacağı için oyuncunun Eylül ayında başlayacak yeni sezon için yeni bir televizyon dizisi sürprizi yapmasını da hayranları büyük bir merakla bekliyor.