Ana sayfa Sosyal Medya Esra Bilgiç hayranları yeni projesini büyük bir heyecanla bekliyor!

Esra Bilgiç hayranları yeni projesini büyük bir heyecanla bekliyor!

tarafından ker_def

Genç oyuncu Esra Bilgiç, sadece ülkemizde değil dünyanın birçok bölgesinde tanınan isimlerden birisi haline geldi. Diriliş Ertuğrul isimli tarihi dizide canlandırdığı Halime Hatun karakteri ile sektöre adımını atan Esra Bilgiç, çok başarılı süreç geçirdi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde rolünün hakkını veren ve projenin dünyanın birçok ülkesinde yayınlanması ile de kısa sürede geniş hayran kitlelerine ulaşan oyuncu, çektiği reklam filmleriyle de bu popülerliğini paraya çevirmeyi başardı.

Ramo isimli dizide Sibel karakteri ile kendisini sevdiren oyuncu, ayrıca Kanunsuz Topraklar isimli dizide de Gülfem karakteriyle büyük dikkat çekmişti. Sinema filmlerinde de çeşitli projelerde dikkat çeken rollerde yer alan Esra Bilgiç, bir süredir dizilerden uzaktaydı. En son Romantik Hırsız isimli sinema filmi ile gündeme gelen oyuncu, Tod dijital platformu için hazırlanan Zamanın Kapıları isimli dizi projesinde yer alacak.

Romantik Hırsız filmindeki partneri Birkan Sokullu ile yeniden kamera karşısına geçecek olan Esra Bilgiç’in hayranları bu yeni projeyi heyecanla bekliyor.

Tam adı, “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” olarak belirlenen yeni dizi projesinde iki genç oyuncuya; Cem Bender, Erkan Can, Alper Saldıran ve İbrahim Selim gibi önemli isimler de eşlik edecek.

Yunus Ozan Korkut’un yönetmenliğini yapacağı yeni dizi projesinin 10 bölüm olarak hazırlandığı ve senaryonun Büşra Cebe tarafından yazıldığı gelen bilgiler arasında bulunuyor.