Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisi 81. yeni bölümde Ömer’in gözü Gökhan’ın üzerinde

Teşkilat dizisi 81. yeni bölümde Ömer’in gözü Gökhan’ın üzerinde

tarafından ker_def

TRT 1’de yayınlanan, milyonları ekran başına kilitleyen “Teşkilat”, 29 Ekim Pazar akşamı seksen birinci bölümüyle ekrana gelecek.

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte önemli detaylar: Mostar köprüsündeki olayla birlikte düşman ortalığı daha da karıştırmak için harekete geçmiştir. Milorad hedefine Ömer’i alacaktır.

Acılarını kenara bırakıp yine vatanı için mücadele veren Ömer bu meydan okumaya sessiz kalmayacaktır. Ömer kendi bildiği yoldan gitmek için diretse de Neslihan’ın amacı, sorunu yine de masada çözmektir.

En ufak bir fevriliğin daha büyük bir karmaşaya sebep olacağını bilen Neslihan ülkesini dünyaya delillerle savunmaya kararlıdır.

Ömer’in şüphelerinin hedefi haline gelen Gökhan ise Neslihan’ın bu kararlılığından ürkse de kendini ele vermeden amacına ulaşmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Ekip, Ömer ve Neslihan’ı iki farklı koldan verdiği mücadelede yalnız bırakmaz. Daha yeni tanışmalarına rağmen birbirlerinden öğrenecek çok şey olduğunun farkına varan ekip hem vatanlarının hem de Ömer ile Neslihan’ın güvenilir dayanağı olacaktır.

‘Teşkilat’, yeni bölümüyle 29 Ekim Pazar akşamı TRT 1’de.