Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisinde ekibin kaderi Serdar’ın ellerinde!

Teşkilat dizisinde ekibin kaderi Serdar’ın ellerinde!

tarafından ker_def

Teşkilat dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekleyen milyonlarca dizi hayranı bulunuyor. Yeni bölüm 16 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak. 30. bölümde tüm ekibin kaderi Serdar’ın elinde… Çağlar Ertuğrul’un yine aksiyon dolu sahnelerle fırtına gibi eseceği bir bölüm sizleri bekliyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana zirvelerde olan ‘Teşkilat’, 16 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak otuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen ‘Teşkilat’, sıra dışı hikayesi, aksiyon dolu sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam edecek.

Teşkilat dizisinde ekibin kaderi Serdar'ın ellerinde! 7

‘Teşkilat’ta bu hafta neler olacak? İşte detaylar: Serdar, Elçi ve Ceren arasında gerilim tırmanırken, tüm ekibin kaderi Serdar’ın elindedir. Ekip arkadaşlarının hayatını kurtarmak için zor bir seçim yapmak zorunda kalan Serdar, sürpriz bir hamle yapar.

Yıldırım kızı Roza’nın ölümünden ekibi sorumlu tutarak intikam planlarını devreye sokarken diğer yanda Boran örgütün tüm gücünü eline geçirmek için harekete geçer. Ekip, Çelik Kalkan’ın Yıldırım’ın eline geçmesini engellemek amacıyla silah tüccarının peşine düşerek karşı hamle yapar.

‘Teşkilat’ heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…