Ana sayfa Dizi Analiz Teşkilat dizisinin 51. bölümünde Ömer gerilimin tam ortasında!

Teşkilat dizisinin 51. bölümünde Ömer gerilimin tam ortasında!

tarafından ker_def

TRT 1’de yayınlanan, ilk bölümünden itibaren seyircinin favorisi olan ‘Teşkilat’ dün (16 Ekim Pazar) yayınlanan elli birinci bölümüyle yine zirveye adını yazdırdı.

Teşkilat’ın elli birinci bölümünde neler oldu? İşte dizinin yeni bölümünden yeni detaylar: Ömer ve Hartley karşı karşıya… Zehra’nın ekibe dönme isteği, yaşadıklarının travmasını hala atlatamadığını düşünen Ömer’i mutlu etmedi. Uzay ve Gürcan, bomba yüklü aracın yerini tespit edince Ömer aracın peşine düştü. Uzaktan telefonla patlatılması planlanan bombayı taşıyanlar yakalanıp patlayıcı imha edilse de saldırıyı kimin planladığına ulaşılamadı. Helen ve Hartley bu başarısızlıktan rahatsız oldu ve yeni hamlelerinin hazırlığına başladı.

Zehra kendini kanıtlayıp ekibe dönebilmek için birbirinden zorlu testlerden geçti. Zehra’yı son bir sınava sokmak isteyen Ömer, süreci devralınca ikilinin arasındaki gerilim ekibin dikkatini çekti. Zehra pes etmediğini herkese kanıtladı. Ancak Zehra’nın yaşadıklarıyla tamamen yüzleşmesi Halit Başkan’la birlikte Serdar’ın mezarını ziyaret etmesi ile mümkün olabildi.

Diğer yanda Efkar, Korkut’a Ömer ve Halim’in babası olduğunu itiraf edince Korkut büyük bir şok yaşadı. Ömer mahallede sokağa bırakılan cesetlerle ilgili Korkut’tan bilgi almak istedi. Korkut geçmişiyle bağlantılı bu konuda açık vermese de Ömer’i ikna edemedi.

Ömer, sızma operasyonu kapsamında Celine’le yakınlaşmaya devam ederken, Celine’in telefonundan bazı verilere ulaşıldı. Ömer, Hartley’ye bir adım daha yaklaşmışken ortaya çıkan Francis, Celine’i Ömer’den uzaklaştırmak isteyince gerilim had safhaya ulaştı. Ömer ise Celine’i evine bırakırken nihayet Hartley ile yüz yüze geldi.