Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisinin yeni bölümüyle ekrana ne zaman geri döneceği ortaya çıktı!

Teşkilat dizisinin yeni bölümüyle ekrana ne zaman geri döneceği ortaya çıktı!

tarafından ker_def

Dünya Kupası maçları nedeniyle TRT1 ekranında bazı dizilerin yeni bölümleri yayınlanamadı. Bu dizilerden birisi de Teşkilat oldu. Pazar akşamlarının sevilen dizisi için izleyiciler yeni bölümün ne zaman ekrana geleceğini çok merak ediyor. TRT1’den de bu konuyla ilgili açıklama geldi.

Teşkilat dizisinin 57. yeni bölümü ile 11 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’da yeniden izleyicilerle buluşacağının müjdesini verelim. Teşkilat, nefes kesecek bölümleriyle ekrana dönüyor… Pazar akşamı yayınlanacak 57. bölümde; Ömer, Zehra’yı hayatta tutmak için mücadele ediyor…

Teşkilatta bu hafta neler olacağı ile ilgili detaylar şöyle: Zehra, ekibi deşifre edenin kim olduğunu öğrenmiştir ancak bu bilgi, onu ölümün kıyısına getirir. Savaşı başlatan Efkar, Ömer’in ‘Hasan Atmaca’ sorgulamalarıyla karşı karşıya kalınca iplerin kopmak üzere olduğunu fark eder. Korkut’un ise uzun zamandır kaçtığı meseleyle yüzleşme vakti gelmiştir.

Ekip haini bulmak için çalışırken; Ömer, Zehra’yı hayatta tutmak için amansız bir mücadeleye girişir. Bu durum Ömer ve Zehra arasında ilk defa bir kırılma yaşanmasına sebep olurken, ekibi deşifre eden hainin hedefinde Zehra vardır.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak.”

‘Teşkilat’, yeni bölümüyle Pazar akşamı TRT 1’de…