Ana sayfa Dizi Haberleri Kaan Yıldırım ve Özge Gürel hayranlarının merakı katlandı, Sipahi dizisi gümbür gümbür geliyor!

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel hayranlarının merakı katlandı, Sipahi dizisi gümbür gümbür geliyor!

tarafından ker_def

Ünlü oyunu Kaan Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı ve Özge Gürel ile de partner olduğu Sipahi isimli Show TV dizisi için geri sayım devam ediyor. Dizinin ilk bölümü 12 Aralık Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak. Kerem Alışık’ın da başrolünde yer aldığı Sipahi dizisi, bir istihbarat ajanının kahramanlık öyküsü olarak ekrana yansıyacak.

Teşkilat dizisinin ardından yine benzer bir konu ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Sipahi dizisi büyük heyecana neden oldu. Özellikle de Kaan Yıldırım hayranları, ünlü oyuncuyu çok farklı bir rolde izleyecek olmanın memnuniyetini yaşıyor. Ayrıca yakın arkadaş olan Kaan Yıldırım ile Özge Gürel’in dizideki uyumu da çok merak ediliyor. Her iki oyuncunun başrolde yer alması ve uzun zaman sonra izleyicilerin karşısına çok farklı bir rolle çıkacak olmasının ayrı bir heyecanı olduğunu belirtelim.

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel hayranlarının merakı katlandı, Sipahi dizisi gümbür gümbür geliyor! 9

Sipahi dizisinde çekimler de yoğun tempoda sürüyor. Dizinin ilk bölümünde ekrana gelecek büyüleyici sahneler Almanya’nın Berlin şehrinde çekildi. Dizinin başrol oyuncuları Kaan Yıldırım, Sinan Tuzcu ve Erkan Bektaş, Berlin’in simgesi haline gelen tarihi yapılarında bir hafta süresince kamera karşısına geçti.

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel hayranlarının merakı katlandı, Sipahi dizisi gümbür gümbür geliyor! 10

Dizide Korkut Ali Türkoğlu’nun (Kaan Yıldırım) yürüttüğü gizli bir operasyona ait sahnelerin çekimleri Berlin Katedrali, Brandenburg Kapısı, Müzeler Adası ve Oberbaum Köprüsü’nde gerçekleşti. Berlin’in büyüleyici tarihi ve mimari sembolleri Sipahi’nin ilk bölümünde izleyenlere unutulmaz bir seyir keyfi yaşatacak.

Türkiye’ye karşı olan güçlerle kahraman istihbarat ajanlarının mücadelesini konu alan Sipahi dizisi, birçok açıdan Teşkilat isimli TRT1 dizisiyle karşılaştırılacak gibi gözüküyor.

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel hayranlarının merakı katlandı, Sipahi dizisi gümbür gümbür geliyor! 11

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin güçlü oyuncu kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam İnan, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi çok etkili isimler de bulunuyor.

“Sipahi” Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!