Ana sayfa Sosyal Medya Teşkilat dizisinin yükselen yıldızı Cansu Tuman’a büyük jest!

Teşkilat dizisinin yükselen yıldızı Cansu Tuman’a büyük jest!

tarafından ker_def

1994 yılında dünyaya gelen Cansu Tuman, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutladı ve hayranlarından da çok ilginç bir hediye geldi.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat isimli dizide Celine karakteri ile öne çıkan isimlerden birisi de Cansu Tuman. Diziye 3. sezonda dahil olan isimlerden birisi olarak öne çıkan daha önce de önemli projelerde tecrübeler kazandı.

Doğum gününde İranlı hayranlarından gelen hediye oyuncuyu bir hayli duygulandırdı. İran’ın Tebriz kentindeki kanserli çocukların yanında olan ‘Taskın’ adlı hayır kurumuna bağışta bulunan hayranlar, Cansu Tuman için yaptıkları bu bağış ile iyiliğin önemini ortaya koydu.

Bu jest de genç oyuncuyu bir hayli mutlu etti ve gözyaşı dökmesine neden oldu. Oyuncu, Taşkın Derneği’nden gelen plaket ile duygulanırken, İranlı hayranlarına da teşekkür etti.

Kiralık Aşk dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerinde; Aşk Laftan Anlamaz, Ufak Tefek Cinayetler, Öğretmen, Yemin ve Alparslan Büyük Selçuklu dizilerinde rol alan genç oyuncu, son olarak da Teşkilat dizisiyle yoluna devam ediyor.