Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat’ı reytingleri düştü ama hikayenin heyecanı arttı!

Teşkilat’ı reytingleri düştü ama hikayenin heyecanı arttı!

tarafından ker_def

Pazar akşamları TRT1 ekranında yayınlanan Teşkilat dizisinde yine hareketli anlar yaşandı… Dizinin 29. bölümü çok hareketli geçti. Peki neler oldu? Yıldırım’ın oyununu bozmak için ekip Berlin’e gitti… Serdar, Elçi ve Ceren’in silahlarıyla burun buruna geldi… Boran’ın kurşunu Yıldırım’ın kızı Roza’yı vurdu…

TRT 1’in büyük beğeniyle izlenen dizisi ‘Teşkilat’, 9 Ocak Pazar akşamı yayınlanan yirmi dokuzuncu bölümüyle büyük ilgi gördü. ‘Teşkilat’, aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken #Deşifre etiketiyle de sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Dizi tüm kategorilerde biraz reytinglerinin düşmesi nedeniyle Yargı’nın gerisine düştü ve reytinglerde ikincilik elde etti. Dizinin tüm kategorilerde reytinglerde yaşadığı düşüş pek de iyi görünmüyor… Daha önce çift haneli oranlar elde edebilen Teşkilat, son bölümde çift haneli oranların uzağında kaldı.

Teşkilat dizisinin 30. yeni bölümü 16 Ocak Pazar günü yayınlanacak. İşte yeni bölümden ilk fragman:

Peki dizinin 29. bölümünde neler yaşandı? İşte tüm detaylar: Teşkilat’ın üst düzey terör örgütü üyelerini etkisiz hale getirmesi Yıldırım ve Elçi’nin yeni bir plan kurmasına sebep oldu. Elçi, örgüt destekçilerinden muhasebeci kod adlı uyuşturucu tacirini ortadan kaldırdı. Muhasebecinin ölümüyle sarsılan kardeşi Boran’ı teselli etmek ise ölüm emrini veren Yıldırım’a düştü. Yıldırım, yalanlarıyla Boran’ı kontrolü altına aldı.

Örgütün yeniden yapılanması için güçlü bir savunma sisteminin peşinde olan Yıldırım’ın oyununu bozmak için ekip Berlin’e gitti. Yapılan sızma planıyla Boran ele geçirildi. Gürcan’ın hazırladığı ses kaydını dinleyen Boran bildiklerini anlatmaya başladı.

Diğer yanda hapisten çıkan Barış’ı Çetin ve Ayvaz karşıladı. Barış’ın Tövbekar’ın yanında durması Çetin’i iyiden iyiye hırslandırdı. Tövbekar’ın peşine düşen Çetin, Tövbekar’ın komşusu Yahya hakkındaki gerçeği açığa çıkararak zor duruma düşmesini sağladı.

Evinde bulunan dinleme cihazını fırsata çevirmek için harekete geçen Yıldırım kurduğu tuzakla ekibi cenderenin ortasına çekti. Serdar, Elçi ve Ceren’in silahlarıyla burun buruna geldi.

Boran ağabeyinin katili olduğunu düşündüğü Yıldırım’dan intikam almak için otelinin önünde ona ateş açtı. Ancak Boran’ın kurşunu Yıldırım’ın kızı Roza’yı vurdu.